2020. gads būs īpaši laimīgs dažām horoskopa zīmēm. Kuras tās ir?

10-11-2019

Foto – Pixabay


2020. gads būs interesants un samērā neparedzams, toties ļoti dinamisks laiks. Uzzināt, kas gaida aiz nākamā dzīves pagrieziena, nav vienkārši. Bet dažas prognozes astrologi atklāj jau šobrīd.

Visvairāk 2020. gadā veiksies tām zodiaka zīmēm, kurām “piestāv” gada pavēlnieces – Metāliskās baltās žurkas – enerģētika. Bet tas nenozīmē, ka citu zvaigznāju pārstāvjiem būs teikšanas, vienkārši viņiem mērķu sasniegšanai un iecerētā īstenošanai varētu būt jāiegulda lielākas pūles.

CITI HOROSKOPI 2020. GADAM

1. PĀVELA GLOBAS HOROSKOPS 2020. GADAM

2. NO KĀ PIESARGĀTIES BALTĀS ŽURKAS GADĀ?

3. MĪLESTĪBAS HOROSKOPS 2020. GADAM

2020. gada veiksminieki – kuri tie būs?

Mežāzis
Mežāža dzīvē iespējamas lielas un laimīgas pārmaiņas saistībā ar nekustamo īpašumu. Jauns remonts, mājokļa iegāde vai izdevīga pārdošana, pārcelšanās kopā ar karjeras izaugsmi – tie visi ir ļoti iespējami scenāriji Mežāzim 2020. gadā, pat ja šobrīd tik globālas pārmaiņas neplāno.

Pārmaiņas var arī nebūt saistītas ar materiālo jomu: iespējams, mājoklis paliks tas pats, bet attiecības jau sen meklējošais Mežāzis sāks dzīvot kopā ar jaunu partneri.

Jaunava un Vērsis
Šīs divas horoskopa zīmes līdzīgi attīstās un gatavojas laimīgām pārmaiņām Žurkas gadā. Gada saimniece ir viltīgs dzīvnieciņš, kas nepalaiž garām labas iespējas.

Jaunava un Vērsis varētu no tā mācīties un izmantot visas Visuma sniegtās iespējas – un to būs daudz. Bet ir kāds svarīgs aspekts: tiecoties pēc mērķa, nedrīkst soļot citiem pār galvu. Savu potenciālu jāizmanto par simt procentiem, bet bez kaitējuma apkārtējiem, pat ja tie nav visjaukākie cilvēki.

Jaunavai un Vērsim vienkārši mierīgi jāiet uz savu mērķi, nepievēršot uzmanību tam, ko runā citi – un viss izdosies vienkārši lieliski.

Lauva un Zivis
Tik atšķirīgas zodiaka zīmes kā Lauva un Zivis – to stihijas ir attiecīgi Uguns un Ūdens – 2020. gadā vieno kopēja vēlēšanās izmantot dzīves sniegtās iespējas.

Lauvai šīs iespējas varētu būt globālas, līdz pat dzīvesvietas maiņai uz citu valsti, bet Zivīm – nelielas, bet tā būs tikai pēc pirmajiem iespaidiem. Katrai rīcībai būs sekas, tāpēc svarīgi iet uz mērķi kaut vai maziem solīšiem. Ja nenogriezīsies no iesāktā ceļa un nenodosi savas intereses, 2020. gadā Zivis var tikt tālu uz priekšu. Jā, un Lauvas, izlēmuši par labu liktenīgam solim, arī par to diez vai nožēlos.

Avots: “Esotericblog”

loading...