Nākamais gads leģendārās Vangas pareģojumos. Varbūt viss nemaz nav tik slikti?!

01-01-2016

vanga

Saskaņā ar leģendārās bulgāru pareģes Vangas atstātajiem pravietojumiem 2017. gads būs pārmaiņu gads visai Eiropai un arī Krievijai. Šie pareģojumi nedaudz atšķiras no citu ekstrasensu viedokļa un varbūt tieši tāpēc piesaista vislielāko interesi.

PAR VANGU LASI ARĪ ŠAJOS RAKSTOS:
>>NO MUSULMAŅU ROMAS LĪDZ PASAULES GALAM. VANGAS PAREĢOJUMI
>>>ČETRDESMIT VANGAS PRAVIETOJUMI PĒC DZIMŠANAS GADA UN MĒNEŠA. UNIKĀLA TABULA

Šķir nākamo lapu un uzzini vairāk par pareģes personību!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...

2 komentāru

 1. npp 02.12.2016 6:17 pm - Atbildēt

  Kars notiek, aukstais…

 2. Raimonds 04.12.2016 6:28 pm - Atbildēt

  Priecājos paziņot, ka šorīt esmu vienojies ar mūsu sindikātu apkalpojošo loto brokeri, ka mums tiek piedāts īpaši Ziemassvētku spēļu apmaksas noteikumi. Tas būs mūsu īpašais “Ziemassvētku sindikāts”.
  Kā ieraksts visi īpašie piedāvājumi un atlaides balstās uz regulāru iegādi lielos apjomos, mūsu gadījumā – grupas apjoms tagad ir pietiekošs, lai saņemtu šādu piedāvājumu.
  “Ziemassvētku sindikāts”- iegādāsiemies biļetes 52 izlozēm, kuras notiks nākošo 13 nedēļu laikā. 2600 biļešu paketes cena šai izložu sērijai ar 50% atlaidi ir 274 eiro, tas nozīmē, ka par katru biļeti maksāsim tikai 11 centus.
  Protams, ir iespēja iegādāties 2 vai pat 3 šādas paketes katram mūsu sindikāta dalībniekam. Lai saņemtu atlaidi, pēc ieiešanas LottoLucker mājaslapā, labās puses apakšā esošajā dialoga logā jāsazinās ar brokeri un jāsaka, ka grib piedalīties Raimonda Ziemassvētku sindikātā.

  Ja vēl neesat reģistrējušies LottoLucker mājaslapā, to var izdarīt šeit: http://ej.uz/777dzekpots