Šodien milzu Mēness šūpos okeānus un cilvēku enerģētiku

11-11-2016

pilnmeness

14. novembrī – silti jāsaģērbjas, un, ja būs pietiekami skaidras debesis, jādodas vērot retu parādību. Iepriekšējo reizi tik milzīgs mēness debess jumā mirdzēja pirms 70 gadiem, un arī nākamo būs jāgaida vairākus gadu desmitus – tas gaidāms tikai 2034. gadā.

Domājams, daudzi zinātkāri un romantiski cilvēki ar apbrīnu vēros milzu mēnesi, lai gan ezoteriķi brīdina: skatīties pilnmēnesī un kur nu vēl Supermēnesi nepavisam nav veselīgi!

Izrādās, Supermēness enerģētika var būt bīstama, bet, liekot lietā ezoteriskas zinības, tā spēku var pat izmantot savā labā.

Supermēness astronomiskā būtība ir samērā vienkārša – šajā dienā Mēness būs vistuvāk Zemei, turklāt tas sakritīs ar pilnmēnesi – tātad tuvu un liels! Astronomi un astrologi to dēvē par Supermēnesi.

Supermēness šogad būs par ceturtdaļu lielāks nekā parasti un daudz spožāks. Šīs parādības “pīķa stunda” būs ap pulksten 16.00 14. novembrī.

Zinātniekiem un ezoteriķiem arī ir savs viedoklis par to, kā tā ietekmēs cilvēkus.

Pilnmēness jau tā ir sarežģīts laiks māņticīgiem cilvēkiem un tiem, kas aizraujas ar okultismu un citām mistiskām mācībām. Cilvēka un visu dzīvo organismu enerģētika ir cieši saistīta ar zvaigžņu un planētu iedarbību. Pilnmēness nozīmē maksimālu enerģētikas sakopojumu, kas var izraisīt agresiju un konfliktus.

Tomēr vienmēr iespējams izvairīties no nepatīkamām sarunām un nepārdomātas rīcības: bieži vien pietiek apkrauties ar darbiem un būt fiziski aktīvam. Turklāt, ja atbildīgi pievērsīsies darba procesam, pilnmēness neslikti ietekmē finansiālo atalgojumu: arī 11. novembra enerģētika veicina bagātības vairošanu.Vai šausmu stāstiem ir pamats, lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...