Trīspadsmit tehnoloģiju idejas lieliskai Ziemassvētku dāvanai. Gadžetu fani ģībs no sajūsmas!

19-12-2016
Publicitātes foto

Publicitātes foto

Ak, šī neaprakstāmā sajūta, kad, izsaiņojot zem eglītes atrasto Ziemassvētku dāvanu, bērnu acis iemirdzas un pieaugušo seju izrotā plašs, neviltots smaids. Taču, kā lai izvēlas īsto dāvanu un uzmin, ko katra sirds vēlas visvairāk? Lai dāvanu sarūpēšana nesagādātu raizes, esam apkopojuši 13 dāvanu idejas, kas krietni atvieglos procesu, izvēloties dāvanu aktīviem mūsdienu tehnoloģiju lietotājiem.

Auto braucējiem – brīvroku sistēma Jabra Drive In-Car Bluetooth
jabra-drive-in-car-brivroka-sistema

Tie, kas ilgas stundas ikdienā pavada pie auto stūres vai kuriem piemīt netikums, vadot automašīnu, runāt pa mobilo telefonu, priecāsies, ja zem eglītes būsi nolicis brīvroku sistēmu Jabra Drive. Pie saulessarga piestiprināmais skaļrunis ar iebūvētu mikrofonu uztver teikto un ļauj sarunāties, nenovēršoties no ceļa, – tādējādi drošība, vadot auto, arvien būs pirmajā vietā. Izmantojot Bluetooth signālu, ierīce balsī instruē, kā to savienot ar mobilo tālruni, un ikreiz, kad tālrunis un brīvroku sistēma nonāk viens otra uztveršanas zonā, tās automātiski savienojas. Ar vienu uzlādi skaļrunis darbosies līdz pat 30 dienām, turklāt trokšņu slāpēšanas tehnoloģija gādās, lai sarunas partneris dzirdētu tikai balsi.

Dzīvniekmīļiem – Tractive GPS Pet Tracker mājdzīvnieku izsekotājs
tarctive-dzivnieku-izsekotajs
Ja kādam no taviem draugiem vai tuviniekiem mājās ir suns vai kaķis un vēlies viņu iepriecināt ar oriģinālu tehnoloģiju dāvanu, Tractive raidītājs būs īstā lieta, ko likt dāvanu maisā. Pie dzīvnieka kakla siksniņas piestiprināmais raidītājs Pet Tracktive ar GPS signāla palīdzību sekos mīluļa ikdienas gaitām un pastaigu attālumiem, ļaujot saimniekam pārliecināties, kur konkrētajā brīdī atrodas viņa četrkājainais draugs. Tāpat ierīce ir ūdensizturīga un spēj saglabāt datus līdz pat 24 stundām, tādēļ, piemēram, nepieciešamības gadījumā pavisam viegli dāvanas saņēmējs varēs atspēkot savu kaimiņu pārmetumus par suņa vai kaķa
nedarbiem kaimiņa pagalmā.

Mūsdienu elegances pazinējiem – Huawei Watch W1
huawei_w1_pulkstenis
Ir teiciens, ka elegance piestāv ikvienam, tādēļ Ziemassvētkos vari pārsteigt kādu sev ļoti tuvu cilvēku, uzdāvinot gaumīgo Huawei viedpulksteni, kurš apvieno tradicionālos elegances elementus ar moderno tehnoloģiju iespējām. Vizuāli tas ieturēts klasiskā Šveices pulksteņu dizaina stilā, tam ir izturīgs nerūsējoša tērauda korpuss, kā arī pēc vēlmes var lietot ādas vai izturīga metāla siksniņu. Nesaskrāpējams safīra kristālu ekrāns pārklāj augstas izšķirtspējas 1,4 collu AMOLED ekrānu, bet korpusa apakšā iestrādāts pulsa mērīšanas sensors. W1 var savienot gan ar Android, gan Apple iOS operētājsistēmas viedtelefoniem.

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...