Desmit neparastu faktu par Dvīņu zīmē dzimušajiem

04-09-2017

dvini


Sestais fakts: Dvīņi dievina ceļošanu. Pat viņi paši nesaprot, kāpēc, taču viņiem vienkārši patīk mūzikas pavadījumā traukties automašīnā uz citu pilsētu. Viņi mīl ceļa romantiku – ceļmalas kafejnīcas, gulēšanu automobilī. Viņi ir gatavi braukt kaut kur pat vienatnē, lai tikai brauktu.

Septītais fakts: Absolūti visā šie cilvēki meklē iemeslu, lai nodotos pārdomām. Tas attiecas uz mūziku, kino, grāmatām. Dvīņi bez tā nevar, jo viņiem šķiet, ka viņu smadzenes pakāpeniski atrofējas. Viņi ir dzimuši filozofi.

Astotais fakts: Dvīņi ir labi draugi. Jums četros no rīta vajag izvilkt dubļos iestigušu automašīnu? Viņi atbrauks pat tajā gadījumā, ja palīdzēt nevarēs. Cieniet viņi draudzību, jo viņi mīl jūs no visas sirds. Ja viņi saka, ka jūs viņiem daudz ko nozīmējat, tad tas tā arī ir.

Devītais fakts: Dvīņi bieži neprot pateikties cilvēkam par labestību. Tas attiecas uz viņu otrajām pusītēm. Ja viņi redz, ka viņiem palīdz tie, kas dzīvo ar viņiem kopā, ne vienmēr var dzirdēt skaļu “paldies”. Dvīņi ātri pierod pie labas dzīves.

Desmitais fakts: Dvīņi ir tenkotāji. Viņi mīl parunāt par kopīgiem paziņām, izpļāpājot viņu noslēpumus. Vairākumā gadījumu tas ir nekaitīgi, taču dažkārt viņi pāršauj pār strīpu, tāpēc saņem fizisku sodu – tiek piekauti. No savām kļūdām nemācās nekad, turklāt principiāli.

Avots: “mirror-venus.ru”

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...