Desmit neparastu faktu par Dvīņu zīmē dzimušajiem

04-09-2017

dvini


10 neparastu faktu par Dvīņiem

Pirmais fakts: Starp afēristiem un blēžiem visvairāk ir Dvīņu, jo šie cilvēki dievina vieglas peļņas iespējas, taču viņus viegli pieķer. Melot šie cilvēki neprot, lai gan ļoti cenšas.

Otrais fakts: Šīs zodiaka zīmes enerģētika ir ļoti nepastāvīga, tāpēc noskaņojums Dvīņiem mainās bieži. Tādēļ viņi cieš no psiholoģiska rakstura problēmām. Tāpat viņus bieži moka veselības problēmas kaitīgo ieradumu dēļ. Dvīņi tāpat kā Zivis mīl uzsmēķēt, iedzert, mieloties ar treknu pārtiku.

Trešais fakts: Šie cilvēki zina visu un vienlaikus nezina neko. Viņi ir neparasti erudīti, daudz lasījuši un zina to, kas daudziem pat galvā nav ienācis. Ļoti bieži Dvīņi pabeidz ne to augstskolu, par kuru sapņojuši, jo pārāk vēlu atrod sevi šajā pasaulē. Tāpēc viņi parasti strādā nesaprotamā darbā, dara kaut ko neparastu vai organizē savu biznesu.

Ceturtais fakts: Dvīņi ir ļoti atkarīgi no laikapstākļiem. Slikts laiks vai magnētiskās vētras ietekmē Dvīņu noskaņojumu. Šīs zīmes pārstāvji nepanes spēcīgu karstumu un stipru aukstumu. Ideāla viņu dzīvesvieta vieta būtu tur, kur vasarā vidējā temperatūra ir plus 10 grādu, bet ziemā – mīnus pieci grādi.

Piektais fakts: Dvīņi neprot apieties ar naudu. Viņi ir izšķērdētāji, pastāvīgi ņem kredītus, aizņemas no tuviniekiem, draugiem. Ļoti maz šīs zīmes pārstāvju māk rīkoties ar naudu. It kā gudri cilvēki, taču pastāvīgi bez naudas. Šeit palīgā var nākt finanšu horoskopi.

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...