10.02.2024 – maģisks Jaunais mēness drosmīgām vēlmēm. Kā šo periodu pavadīt lietderīgi?

08-02-2024

Ekrānuzņēmums

Labs laiks vēlēties un plānot uz priekšu!

Jaunmēness ir Mēness fāze, kad Mēness atrodas starp Zemi un Sauli, tā neredzamā daļa ir vērsta pret Zemi. Tas simbolizē jaunu sākumu, atdzimšanu un atjaunošanos. Jaunais Mēness ir saistīts ar jaunu mērķu izvirzīšanu un jaunu projektu uzsākšanu.

Pirms Jaunā Mēness (īpaši trīs dienas pirms maksimuma) var justies neticami noguris, apātisks, nevēlēsies neko darīt, var būt kādas vilšanās un smagas domas.

Tas ir vienkārši jūsu akumulatora uzlādes izsīkums.

Bet nekas! Tāds periods. Šis laiks ir nepieciešams, lai katrs no mums vērstos pie sevis, ļoti skaidri izanalizētu savu stāvokli un izvilktu to vajadzīgo un svarīgo, kas patiešām kļūs par galveno mērķi, par ceļazīmi, par enerģijas avotu un interešu sviru ar iedvesmu.

Noteikti attīriet telpu no nevajadzīgām lietām, saplīsušām lietām, novecojušām drēbēm, nevajadzīgām lietām. Izmantojiet sveču uguni un zvaniņu zvanīšanu, lai attīrītu enerģētisko lauku no uzkrātajām domām, raizēm, noguruma.

Iztīriet tālruņa atmiņu no nevajadzīgām fotogrāfijām, miljoniem ekrānu, ilgi neatvērtām lietojumprogrammām.

Iztīriet iekšējo telpu no aizvainojumiem, vēlmes atriebties, dusmām, vilšanās, neticības saviem spēkiem un spējām.

Attīrīsim savus nodomus no nevajadzīgām vēlmēm un sapņiem un mērķiem, ko kāds uzspiež no ārpuses.

Šobrīd ir īstais brīdis, lai veidotu plānus un plānotu nākotni. Un, lai perspektīva būtu skaidra, atvērta un apjomīga – mums jāatbrīvojas no visa, kas aizšķērso ceļu kaut kam jaunam, patiesi savam, apbrīnojamam un apjomīgam.

Kārtība visās dzīves jomās un spektros ir jūsu panākumu atslēga šim gadam.

Jo skaidrāk jūs vizualizēsiet ainu par to, ko vēlaties, ko vēlaties sasniegt un uz ko tiecaties, jo ātrāk un vieglāk jūs nonāksiet pie šī mērķa.

Pūķis tev palīdzēs un atbalstīs visos iespējamos veidos, ja vien tu izrādīsi skaidru nostāju, stingrību un racionalitāti.

Tāpēc noteikti sakārto savu vēlmju sarakstu.

Ja gatavojies sastādīt vēlmju karti (un tagad tam labs periods būs no 11. februāra), tad noteikti simtkārt pārdomā, kurās nozarēs un ko liksi. Un neizjauciet līdzsvaru. Nedrīkstētu būt vairāki attēli darba/karjeras sektorā un tikai viens personīgās dzīves sektorā. Svarīgs ir līdzsvars visā.

Vislabāk ir izveidot vairākus vēlmju un nodomu sarakstus (sarakstus var sagatavot pirms Jaunā Mēness dienas vai arī veltīt sevi šai skaistai un transformējošai darbībai tieši 10. dienā).

Pieciem desmit gadiem (par ko tu vēlies sevi redzēt, kas ir tev apkārt, kāds cilvēks tu esi, kur tu dzīvo, ko tu dari, kur tiecies doties utt.)

Vienam diviem gadiem (ko jūs sākat darīt vai turpināt darīt, ko jūs aktīvi darāt, kur jūs dodaties mācīties vai strādāt, kas notiek personīgajā un veselības jomā utt.)

Nākamajam mēnesim (ko sāksiet pēc Jaunā Mēness maksimuma, ko uzņemsieties un vairs neatliekat utt.) Šajā punktā noteikti ierakstiet konkrētus soļus, kurus noteikti īstenosiet.

Katra saraksta beigās veiciet apņemšanos. Vēlams rakstīt vārdus no sirds un dvēseles, bet apmēram tā: “Lai tā un vēl varenāk, bagātīgāk un labāk”, “Lai viss ir Visuma enerģija un Dieva griba”.

Sestdienas vakarā, 10. februārī, uz loga uzliekam caurspīdīgu glāzi ar ūdeni, zem glāzes liekam savus vēlmju sarakstus (tie, kas tos būs sagatavojuši iepriekš), atklātā formā ieliekam arī savu maku.10. februāra rītā, uzreiz pēc pamošanās, pasmaidiet, saldi izstiepieties, ieslēdziet iekšējo radaru, lai pieņemtu labo un pārpilnību. Ejam pie loga un dzeram mēness maģisko ūdeni, domās vai skaļi tagadnē sakot tos vārdus, kas jums kļūs par spēcīgiem pamudinājumiem, amuletiem, apliecinājumiem un atbalstu.

Tā var būt globāla vēlme. Tā var būt pateicība par visu, kas jums ir, un par tā pieaugumu. Ir svarīgi šos vārdus teikt no sirds un dvēseles.

Tagad ir ļoti labi ļauties sev, teiksim, pēc vēlēšanās. Atslābināties, ļaut visam plūst un notikt, lai šajā laikā iekšējais radošums, iedvesma, drosme un aizrautība virzītos uz jaunu krāšņu perspektīvu vilni!LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Klāt Ķīniešu Jaunais gads. Kurām horoskopa zīmēm tas būs vislaimīgākais?

Superjaunmēness 2024. gada februārī: kad tas notiks un ko gaidīt

Jauns Mēness 10. februārī: vēl lielāks spēks ķīniešu jaungada dēļ!