Veiksmei ir mainīga daba. Horoskops no 3. līdz 9. decembrim

02-12-2018

zodiaks_krapnieki


Veiksme ir tik nepastāvīga un vējaina, reizēm pat nepaspējam pamanīt, ka tā bijusi līdzās. Varbūt esam pārāk aizņemti ar saviem svarīgajiem darbiem, tāpēc vienkārši no nepamanām. Iespējams, mums jābūt vērīgākiem. Un gudrākiem.

Auns
Esi savaldīgāks, samazini apgriezienus, neesi tik dedzīgs. Tavai veiksmei vajadzīgs līdzsvars. Tava veiksme šonedēļ ir globālās lietās: domā par nopietniem projektiem, ambicioziem plāniem, lieliem ienākumiem.

Vērsis
Tava veiksme gaida klusumu un privātumu. Neapspried finanšu lietas un nekustamā īpašuma lietas ar tieši neiesaistītajiem cilvēkiem līdz to īstenošanai.

Tava veiksme slēpjas materiālajā jomā: veiksmīgs pirkums, izdevīga pārdošana, efektīvas investīcijas.

Dvīņi
Tava veiksme ir sabiedriskos darbos un projektos. Tomēr, izrādot spēcīgas emocijas un aizrautību, nezaudē kontroli pār
situāciju.

Veiksies loterijās un spēlēs; ja izrādīsi dzelzs gribasspēku, vari pat laimēt.

Vēzis
Tavai veiksmei patīk mājīgums un komforts. Sakārto visus nepabeigtos darbus. Tevi gaida veiksme ģimenes lietās: veiksmīga kopīga atpūta, pirkumi mājai.

Lauva
Tavai veiksmei patīk publiskums. Tevi gaida veiksme saviesīgajā dzīvē, izdosies runas un uzrunas, laika pavadīšana draugu lokā.

Veiksmīga apstākļu sakritība veicinās biznesu un sadarbības projektus.

Veiksme naudas lietās – augsti honorāri, izdevīgi piedāvājumi un līgumi.

Jaunava
Tava veiksme – personīgās attiecībās, tikai jāatrod tām laiks. Un atceries patiesību: ja nemīlēsi sevi, citi arī tevi nevarēs mīlēt.

Ieguldi sevī – savā izskatā, veselībā, izglītībā, atpūtā (tā ir labākais līdzeklis psiholoģiskai stabilitātei), un tavas privātās attiecības izdosies veiksmīgākas nekā jebkad agrāk.

Svari
Ļoti veiksmīgi lēmumi, prognozes, iecerētā īstenošana. Apstākļi piemēroti tev svarīgu lietu paveikšanai. Tomēr lēmumus jāpieņem samērā ātri, tai pašā laikā pārdomāti, iedziļinoties katra jautājuma būtībā.

Skorpions
Tava veiksme saistīta ar profesionālo darbību. Slepenās, ideju krātuvē ievietotās rezerves būs ļoti pieprasītas. Veiksmīgs laiks, lai virzītos augšup pa karjeras kāpnēm.

Strēlnieks
Tevi gaida veiksme mīlestībā. Emociju un jūtu ziņā apbrīnojamas dienas gan ģimeniskajiem, gan brīvajiem Strēlniekiem – jaunas iepazīšanās un attiecības. Un nekas nav jāplāno, viss notiks gluži kā brīnums. Tikai neaizskrien šim brīnumam garām.

Mežāzis
Veiksmīgas dienas, lai uzlabotu tavu sabiedrisko statusu. Tavi nopelni tiks atzīti, saņemsi uzslavas, pateicības par lieliski paveiktu darbu. Viss veidosies tik labi, cik vien iespējams. Kā izmantot šo situāciju, jālemj tikai tev pašam.

Ūdensvīrs
Tevi gaida veiksme finanšu un naudas jautājumos. Nauda burtiski guļ tev zem kājām. Nepaslinko noliekties, bet galvenais – neizlaid to no rokām. Veiksme naudas lietās ir ļoti kaprīza, izturies pret to ar cieņu.

Zivis
Veiksmīgi projekti, idejas mākslas jomā, radošajās nozarēs.

Liktenis sniedz iespēju ne tikai padarīt šo pasauli labāku, bet arī saņemt nopietnas dividendes: naudu un atzinību.

Galvenais, neuzliec sev rāmjus un robežas – radošajā jomā tādas vienkārši nepastāv. Un nav svarīgi, vai tu glezno vai izšuj krustdūrienā.

loading...