Trīs zodiaka zīmes, kuras šoziem kļūs ievērojami turīgākas

29-10-2018

bagatiba

Trīs zodiaka zīmes 2019. gada ziemā varētu kļūt ievērojami turīgākas. Kuram gan sola veiksmi astroloģijas eksperti?

Jauna gada sākums katram no mums saistās ar kaut ko veiksmīgu, jaunu un laimīgu. Dažiem, izrādās, iedomātās vēlēšanās par bagātību piepildīsies ar lielāku varbūtību nekā citiem.

Vērsis
Vērsis vienmēr daudz un cītīgi strādā. Viņš ir burtiski dzimis tam, lai pelnītu daudz naudas. Un jau drīz viņu pūles tiks atalgotas, sola zvaigznes! Projekti, pie kuriem strādā šīs zodiaka zīmes pārstāvji, būs veiksmīgi un ienesīgi, tāpēc Vēršus var tikai apskaust.

Astrologi iesaka Vērsim apvienot pūliņus ar uzticamiem cilvēkiem. Partnerības būs jo sevišķi veiksmīgas! Tiem, kuri šobrīd ir darba meklējumos, nevajag noskumt. Jo tieši šajā ziemā saņemsiet daudz izdevīgu piedāvājumu.

Dvīņi
Labas ziņas arī Dvīņiem! Vasaras beigās un rudens sākumā bija daudz jaunu ideju, un tās sāks nest augļus. Jau 2019. gada ziemā Dvīņu ienākumi dubultosies, bet varbūt pat trīskāršosies.

Atslābināties gan astrologi neiesaka, cienījamie Dvīņi! Turpiniet strādāt tai pašā režīmā, un finanšu labklājība nebūs ilgi jāgaida.

Turklāt veiksmīgais periods nebeigsies ar ziemu, bet turpināsies līdz pat 2019. gada jūlijam.

Vēzis
Savukārt Vēžiem pat sasprindzināties nevajadzēs, lai kļūtu bagātiem. Astrologi apgalvo, ka šajā zodiaka zīmē dzimušos ziemā gaida daudz dāvanu. Tās pasniegs radi, draugi, liela ir iespēja laimēt loterijā. Var ievērojami pieaugt arī alga. Un nekas tā labā pat nebūs jādara.

Vienīgais, ko astrologi iesaka Vēžiem: muļķīgi nešķiesties ar saņemto naudu un dāvanām. Pietaupi kādu daļu ne tik veiksmīgam dzīves periodam.

Par Dvīņiem, Vērsi un Vēzi var tikai priecāties un tos labvēlīgi apskaust!

Avots: “Tayni-Miro”

loading...

1 Comment

  1. Lelde 03.11.2018 at 09:10 - Atbildēt

    Gribi nopirkt labu māju bez kredīta un braukt ar glaunu auto, nekad dzīvē vairs nesatraucoties par benzīna cenām? Doties skaistākajos ceļojumos apkārt pasaulei, kamēr Latvijā drēgnais rudens un ziemas slapjdranķi? Piesakies loterijai caur šo saiti un piedalies PowerBall izlozē, kur Džekpots sasniedz 53 miljonu dolāru, https://goo.gl/DUcErU Aizpildi biļeti, uzdāvinot sev visu laiku labāko dāvanu, vēl pirms ziemas atnākšanas!! Starp citu – neaizmirsti izmantot brokera īpašo piedāvājumu!