TESTS. Pie tevis atlidojuši pieci eņģelīši ar vēstījumu. Kuru izvēlēsies?

12-01-2018

engelishi


Attēlu testi ar šķietami naivām bildītēm tomēr sniedz interesantus un bieži trāpīgus rezultātus, jo uz tiem atbildam, ilgi nedomājot, kas daudz atklāj par domāšanas veidu un zemapziņas procesiem.

Šoreiz svētku noskaņā – piecu eņģelīšu tests. Kuru izvēlēsies?

Rezultātus skaties zemāk!

Pirmais eņģelītis
Labo ziņu eņģelis vēsta, ka tevi drīz sasniegs labi jaunumi, kas pozitīvi izmainīs dzīvi. Turpmākie divi mēneši būs pārmaiņām īpaši labvēlīgi. Ja nevarēji par kaut ko izšķirties, tagad ir īstais brīdis. Viss izdosies!

Otrais eņģelītis
Cerību eņģelītis dāvās slēptāko vēlmju piepildījumu. Jā, jā – tu to esi pelnījis. Tuvākajā laikā nokārtosies daudzas lietas, kuras līdz šim uzskatīji par grūti risināmām.

Trešais eņģelītis
Maiguma eņģelītis risina nesaprašanās cilvēku attiecībās. Neraizējies, ja šobrīd neizdodas izskaidroties ar kādu tev svarīgu cilvēku. Tev jāzina, ka šī melnā josla drīz beigsies, lai dotu vietu baltajai. Veiksme, izdošanās un saskaņa attiecībās sekos tev pa pēdām.

Ceturtais eņģelītis
Eņģelīšu pāris sola veiksmi mīlas lietās un draudzībā. Gaidāmas jaunas un labas iepazīšanās. Esi atvērts šai pasaulei, un tā tev dāvās krāšņas iespējas. Turpmākajos divos mēnešos nebaidies lūgt palīdzību draugiem un paziņām – viņi sniegs roku jebkurā jautājumā. Ja tev jau ir tuvas attiecības, gaidāms īsts kaisles uzliesmojums.

Piektais eņģelītis
Šis eņģelītis nes darba mīlestību un radošas idejas. Turpmākajos divos mēnešos būsi veiksmīgs visā, kas saistīts ar darba lietām. Ja tevi neapmierina pašreizējais darbs vai tā nav, vari gaidīt interesantus priekšlikumus jau tuvākajā laikā. Nebaidies sevi parādīt – jau drīz tiksi par to atalgots.

loading...