TESTS. Izvēlies vienu no figūrām un uzzini daudz jauna par sevi un citiem!

03-01-2018

snimok-ekrana-2017-01-10-v-14-02-21-696x362

Nedomājot izvēlies vienu no figūrām un uzzini daudz jauna par sevi!

KVADRĀTS

Nenogurdināmie darboņi – tas ir par jums. Nenogurstoša, pat maniakāla vēlme novest visu līdz galam, uzcītīgums – lūk, īstu Kvadrātu galvenās īpašības.

Pacietība un spēja metodiski strādāt padara Kvadrātu par augstas klases speciālistu jebkurā izvēlētajā jomā. Kvadrātam vienmēr vajadzīga jauna informācija. Turklāt iegūtās zināšanas tiek nekavējoties sakārtotas “pa plauktiņiem”.

Pelnīti atzīts par erudītu. Kvadrāta stiprā puse – loģiska analīze. Ārkārtīgi uzmanīgi izturas pret detaļām, kas reizēm traucē redzēt “lielo bildi”.

Īsti pedanti. Visam jāatrodas savā vietā! Visām darbībām jānotiek tieši pēc Kvadrāta noteiktā scenārija. Jebkura atkāpe no šī scenārija spēj uz ilgu laiku izsist Kvadrātu no sliedēm, samulsināt, padarīt teju bezpalīdzīgu. Precizitāte, kārtība, noteikumu ievērošana var attīstīties līdz paralizējošām galējībām.

TRĪSSTŪRIS

Dzimuši līderi. Trīsstūri izceļas ar spēju koncentrēties izvirzītā mērķa sasniegšanai. Trīsstūri ir enerģiski, spēcīgas personības, kas spēj noteikt skaidrus mērķus un kas tos arī, kā likums, sasniedz.

Pašpārliecināti cilvēki, kuri uzskata, ka viņiem vienmēr taisnība. Patīk noteikt lietu kārtību un sasniegt visu pirmajiem. Pieņem lēmumus ne tikai par sevi, bet arī par citiem. Patīk konkurences gars. Dominējošais stāvoklis jebkurā jautājumā – uzstādījums uzvaras sasniegšanai, laimestam, veiksmei. Bieži riskē, mēdz būt nepacietīgi un neciešami pret tiem, kuri šaubās lēmumu pieņemšanā vai nav gatavi sekot viņu piemēram.

Trīsstūri ar grūtībām atzīst savas kļūdas. Kļūdīties, viņuprāt, ir sliktākais, kas var atgadīties. Ja Kvadrāts tiecas visu izdarīt pareizi, precīzi un akurāti, kas tam nodrošina panākumus, Trīsstūri vairāk interesē karjeras veidošana un augsts statuss. Trīsstūra galvenā negatīvā iezīme – spēcīgs egocentrisms.

APLIS

Aplis ir harmoniska personība. Tiecas veidot siltas attiecības ar cilvēkiem. Viņuprāt, pats vērtīgākais ir cilvēki un viņu labklājība. Aplis ir tas, kurš attiecībās, ģimenē vai kolektīvā ienes siltumu, mīlestību un harmoniju.

Apļi ir apveltīti ar lielu jūtīgumu, spēju just līdzi, iejusties, emocionāli atsaukties citu cilvēku pārdzīvojumam. Dabiski, ka arī citi cilvēki tiecas pie Apļiem. Apļi lieliski “redz” cilvēkus un acumirklī spēj noteikt tos, kuri izliekas vai mēģina mānīties.

Aplim nav nekā ļaunāka par konfliktiem, strīdiem, asām vārdu pārmaiņām. Viņš ir laimīgs, ja starp cilvēkiem valda miers un saprašanās. Konfliktos Apļi parasti piekāpjas.

Aplis sevi nekad neliela, nepapspilgtina krāsas un nerunā nepatiesību.

Х

“Iksi” ir radošas personības. X cilvēku dominējošais domāšanas veids ir sintētiskais stils: pilnīgi atšķirīgu, nesavietojamu ideju kombinēšana, lai uz to pamata radītu kaut ko jaunu un oriģinālu.

Interesants novērojums: figūru X izvēlas aptuveni viens cilvēks no piecdesmit. Atšķirībā no Apļiem X vispār neinteresē konsenss, un vienošanos viņi panāk nevis piekāpjoties, bet saasinot ideju konfliktu un tādējādi radot jaunu koncepciju, ar kuras palīdzību šis konflikts tiek atrisināts, tātad – pārstāj pastāvēt.

Liekot lietā iedzimto asprātību, viņi spēj būt arī samērā indīgi, bet citādi jau nevar atvērt acis un prātu jauniem risinājumiem. X vienkārši nespēj darboties labi strukturētās un kontrolētās situācijās.

loading...