TESTS. Izvēlies seno simbolu un uzzini, ko tas tev pavēstīs!

20-02-2018

simboli


Visi seši simboli ir spēcīgi instrumenti, ko dažādas kultūras saistīja ar neredzamiem spēkiem. Tie jau gadsimtiem ilgi izmantoti maģiskās praksēs. Kurš tevi visvairāk piesaista? Ieklausies, lai sadzirdētu, ko tas vēlas pavēstīt.

1. Hora acs
Hora acs ir viens no pazīstamākajiem Senās Ēģiptes simboliem. Ja skatiens apstājās tieši pie šī simbola, tas liecina, ka tavai aurai vajadzīga tūlītēja aizsardzība.

Hora acs saistāma ar dievišķo klātbūtni pasaulē. Tā atgādina, ka karma nekad nesnauž. Atbrīvojies no visa negatīvā ap tevi un tevī, kā arī palūdz palīdzību un padomus savam sargeņģelim.

2. Labirints
Labirinta uzdevums ir sargāt tā saimnieku, un tā bijis vienmēr, sākot ar Mīnotauru grieķu mitoloģijā.

Labirints palīdz atrast savu patieso dabu, garīgo centru un īsto būtību. Tas apmāna dēmonus, ievilinot tos iekšā.

Ja tu izvēlējies labirintu, tu pēdējā laikā droši vien esi juties nedaudz apmaldījies un apmulsis. Saspringts darbs ar stingru grafiku un nogurdinošs dzīvesveids pilnībā sagrāvuši tavu harmoniju. Tev nepieciešams atgūt iekšējo mieru un harmonizēt sevi ar apkārtējo pasauli.

3. Trīsžuburis
Tas ir Šivas simbols hinduismā un Poseidona zizlis sengrieķu mitoloģijā. Tā trīs zari var simbolizēt trīs acis, bet vidējais zars ir tā pati “trešā acs”. Trīsžuburis simbolizē pārpilnību, Visuma svētību un atbrīvošanos no bailēm.

Attiecīgi tava izvēle arī liecina par to, ka tev nepieciešams steidzami atbrīvoties no bailēm. Paziņo sev un Visumam, ka tu vairs nebaidies ne no kā! Tu esi ieguvis brīvību, un ļaunumam nav pār tevi varas.4. Triskelions
Skaitli “trīs” vienmēr uzskatīja par maģisku svētu. Triskelions ietver varenus pārmaiņu spēkus, kas palīdz pārvarēt grūtības un pārlēkt pāri fiziskām un garīgām barjerām.

Ja izvēlējies triskelionu, tas nozīmē, ka vajadzīga palīdzība tieši šajā ziņā. Ta sir Saules radošās enerģijas iemiesojums, lai to izmantotu savu mērķu sasniegšanai. Liec lietā Saules spēku, lai kļūtu garīgi spēcīgāks un atrisinātu visas problēmas.

5. Uroboro
Pirmajos mūsu ēras gadsimtos šis simbols bija senās Frīģijas svētā emblēma. Tas ir atgādinājums par karmu, bezgalību un pastāvīgu atdzimšanu.

Ja izvēlējies čūsku uroboro, tev vēlams sīki izanalizēt savu dzīvi un ienest tajā dažas pārmaiņas, jo tu, iespējams, esi iesprūdis kādā nebeidzamā ciklā, kur viss paliek nemainīgs. Kāpēc tā? Tāpēc, ka tu pats nevēlies mainīties. Izlem, ko tu atkal un atkal dari nepareizi, un maini savu rīcību un uzvedības modeli.

6. Skarabejs
Šīs vaboles sadēj olas citu dzīvnieku līķos, tāpēc senie ēģiptieši uzskatīja, ka tās dzīvas atgriežas no mirušo pasaules.

Skarabeja izvēle liecina par to, ka nepieciešams piesaukt un aktivizēt senču gudrību. Skarabejs arī saistīts ar atdzimšanu. Šo simbolu nereti izmanto rituālos dzīvības spēka, veselības un ilga mūža iegūšanai. Vēl tas ir aicinājums meklēt savu patieso būtību.

Tev jāatrod veids, kā atjaunot savu enerģiju. Iespējams, vērts padomāt par veselīgu uzturu vai doties uz sporta zāli.

loading...