TESTS. Izvēlies feju un uzzini vairāk par savu raksturu!

02-01-2018

fejas

1. Rozā/Sarkanā feja
Tu esi ļoti nopietns un enerģisks cilvēks, bet arī ļoti mīlošs un uzmanīgs pret citu jūtām. Tomēr citi cilvēki var par šīm jūtām nezināt, ja vien nepazīst tevi ļoti labi. Bet aiz stingrās ārienes tu esi tikpat jūtīgs kā viņi. Dažas filmas var tevi pat saraudināt.

Tu piesaisti: komunikāciju un intuīciju. Pastāvīgi atrodas cilvēki, kas lūdz tev padomu, un, lai gan būtu vieglāk pateikt to, ko viņi grib dzirdēt… tu atklāj skarbo patiesību.

2. Zaļā feja
Tu mīli dabu. Vai tā būtu pludmale, kalni vai pat tikai vietējais parks, tu dievini atrasties dabas skaistuma ielenkumā. Tu atpūties un atgūsti spēkus mežā.

Tu piesaisti: izaugsmi un pacietību. Tieši šobrīd tavā dzīvē ir pārmaiņu periods, un tu neesi tas cilvēks, kuram patiktu pārmaiņas. Ļauj visam ritēt savu gaitu un beidz pretoties paisumam.

3. Violetā feja
Tu esi domīgs un mierīgs cilvēks, kuram ir tieksme pārcensties. Tas var radīt problēmas tavā dzīvē. Tu daudz raizējies par citu labklājību un laimi. Ieklausies draugos, kas iesaki vairāk laika veltīt sev.

Tu piesaisti: iespējas un zināšanas. Pienācis laiks likt lietā savas jaudīgās smadzenes. Ir iespēja klauvēt un pašam atvērt durvis. Tev dzīvē vajadzīga drošība, un, ka pievērsīsi uzmanību dzīves sniegtajām mācībstundām, saņemsi to, ko gribēsi.

4. Gaišzilā feja
Tev patīk jautrība un smiekli, vai ne? Tava tipa cilvēki mīl labus jokus, pat ja to objekts esi tu pats. Tavs ideālais vakars tiek pavadīts draugu pulkā pie ugunskura, kad debesīs mirdz miljoniem zvaigžņu.
Tu piesaisti. Atšķirībā no vairākuma cilvēku, kas ātri apjūk un satraucas haotiskās situācijās, tu ar tām tiec galā vienkārši lieliski. Dzīve tev piespēlē šīs problēmas, lai tu spētu izprast “lielo bildi”.

loading...