TESTS. Izvēlies kaklarotu un uzzini, ko slēpj tava zempaziņa

13-02-2018

kaklarota1


1. Tev apkārt ir daudz cilvēku, jo tu esi interesanta personība un vienmēr esi gatavs dot labu padomu. Īpaši tas attiecas uz modi, kosmētiku un citām lietām, kas rotā cilvēku. Tu vienmēr esi lieliski ģērbusies, tāpēc daudziem interesē noslēpumi, kā tu to panāc. Turklāt tu vienmēr esi gatava visur iesaistīties, ar tevi ir jautri un viegli.

2. Apkārtējie par tevi ir sajūsmā, jo tu spēj parūpēties par visiem. Reizēm tas tev pašai sagādā problēmas, jo, koncentrējoties uz citu labklājību, tu aizmirsti par savu komfortu. Centies tomēr likt sevi pirmajā vietā. Nē, tas nav egoisms, bet veselīga attieksme pret sevi.

3.Tu proti draudzēties kā neviens cits. Tu vienmēr sniedz noderīgus padomus, palīdzi praktiski un, ja vajadzīgs, atdosi pēdējo kreklu. Tevi pilda iekšēja gaisma. Tavs sirsnīgums un labsirdība cilvēkus sajūsmina. Daži mēģina to izmantot savā labā. Bet tu tādus sīkumus neņem vērā.

4.Tu esi cilvēks – svētki. Pietiek tev ienākt istabā, lai tā uzreiz kļūtu gaišāka. Atrodoties sabiedrībā, tu uzreiz piesaisti sev cilvēkus. Uz tavu maģisko gaismu cilvēki salido kā tauriņi uz sveci. Ar tevi ir patīkami runāt, apspriest jaunumus, uzzināt kaut ko neparastu. Tu esi zinātkārs cilvēks, kas pastāvīgi alkst izzināt kaut ko jaunu.

loading...