TESTS. Ēgiptes taro zīlēšanai mīlas lietās

04-07-2018

taro5

Izvēlies kārti un uzzini, ko Ēģiptes taro kārtis tev sola mīlas lietās!

Pirmā kārts

Imperatores kārts norāda, ka mīlestības un romantikas lietās gaidāms lielisks un veiksmīgs laiks. Iespējams, tev ar tādām pat jūtām atbildēs kāds īpašs cilvēks, kura uzmanību jau sen mēģināji iekarot. Daudz patīkamu jaunumu un pārdzīvojumu attiecību jomā.

Tomēr šīs kārts sievišķīgais raksturs nozīmē, ka problēmas var sagādāt bērni – gan esošajās, gan jaunajās attiecībās. Sper piesardzības soļus, ja vēl neesi gatava ģimenes pieaugumam.

Otrā kārts

Šī kārts iesaka mīlestības lietās nirt ar galvu atvarā un ar atvērtu sirdi. Var izveidoties jaunas un aizraujošas attiecības, kas dāvās daudz iespēju izaugsmei un pārmaiņām, ja drosmīgi ļausies to plūdumam un izmēģināsi ko nebijušu.

Trešā kārts

Lai gan nāves kārts sākotnēji var būt biedējoša, tās vienīgā reāla nozīme ir pārmaiņas un transformācijas. Tu vari radīt kaut ko pozitīvu un nebijušu savās mīlas lietās jau šajā brīdī, aizmirstot par veciem un nevajadzīgiem šabloniem un ieradumiem, kuri, pēc tavām domām, varētu aizkavēt jūsu abu attīstību.

Ceturtā kārts

Šī kārts norāda, ka tagad tu virzies saskaņā ar savām vēlmēm, jo tavu rīcību nosaka intuīcija un sajūtas. Piemērots laiks, lai uzmanīgi pieradinātu savu “iekšējo zvēru”, īpaši mīlestības un romantikas jomā.

Avots: Esotericblog

loading...