Septiņi amuleti, kas pasargās no ļaunas acs, lāstiem un citām nelaimēm

26-02-2017

talismani

Ikdienas dzīvē mūs bieži piemeklē raizes un nepatikšanas. Amuletu un aizsardzības talismanu izmantošana atrisinās negaidītu neveiksmju rašanās problēmu. Aizsardzības amuleti ne vienmēr ir kaut kas unikāls vai grūti pieejams. Vairākumu no tiem var pagatavot pašus spēkiem un no mājās pieejamām lietām. Galvenais – zināt, kā izgatavot šādus talismanus un kā tos pareizi izmantot.

Aizsardzības amuleti palīdz novērst problēmas – tie aizsargā ne tikai no ļaunas acs, nolādējuma, ļauniem vārdiem, bet arī no tā, ko eksperti sauc par sliktu enerģētiku.

Problēma tāda, ka ne visi apkārtesošie cilvēki pozitīvi ietekmē mūs. Viņu negatīvisms var pāriet pie citiem, un bez uzticama amuleta jūs būsiet pilnībā neaizsargāti. Šie cilvēki ir tā dēvētie enerģētiskie vampīri, viņi atrodas visur – darbā, uz ielas, veikalos. Viņi var saindēt jūs ar savu negatīvismu un baroties no jūsu enerģijas, dažkārt par to pat nenojaušot.

Slikta enerģētika var kļūt par slimības vai problēmu cēloni. Rūpēties par augsta enerģētikas līmeņa uzturēšanu nepieciešams vienmēr. Lūk, septiņi amuleti, kas nodrošinās, lai jūs pavadītu tikai veiksme un labklājība.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kādi ir labākie amuleti un aizsardzības talismani!

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8
loading...

2 Comments

  1. Karīna 11.01.2017 at 10:11 - Atbildēt

    Vari ticēt horoskopiem, vari ticēt kam citam. Bet – lai kaut kādu rezultātu sasniegtu, kaut kas jādara. Ja neko citu – vismaz nopērc sev loterijas biļeti.
    Pirmā iemaksa par labu auto, dzīvokļa kredītmaksājums, dāvanas tuviniekiem, ballīte ar draugiem, atvaļinājums ar ģimeni siltzemju kūrortā, varbūt studiju maksa Universitātē vai iemīļotā sporta nodarbības lielajam bērnam – tas viss ir tepat blakus. Kas teica, ka nevar sasniegt zvaigznes? Vai mēģināsi pasniegties pretī savas Veiksmes pastieptajai rokai?
    Uzdrošinies, sper soli un piepildi savus sapņus! https://goo.gl/MQAn8g

  2. Lnela 25.01.2017 at 18:27 - Atbildēt

    Ne.