Savu saimnieku akmens izvēlas pats! Kurš zaļais akmentiņš grib būt tavs?

23-09-2018

malahits4


Gadu simtiem cilvēki vēroja, vērtēja, salīdzināja un atlasīja visu, kas palīdz ārstēt un izdzīvot, un nodeva šīs zināšanas tālāk – no paaudzes paaudzē. Ārstēšanās ar minerāliem (hematerapija) – pašas dabas dāvātiem līdzekļiem – ir viena no senākajām tautas medicīnas metodēm.

Tagad tā pamazām atkal atgūst savu popularitāti. Bulgārijā, Vācijā un Šveicē ir iekārtotas speciālas sanatorijas, kur ar labiem panākumiem slimību ārstēšanai izmanto vienīgi dažādu krāsu minerālus, tā apvienojot krāsas un akmeņu enerģijas iedarbību.

Zaļā tiek dēvēta par veselības krāsu – tā nomierina, atslābina, mazina spiedienu acīs. Savukārt zaļgano toņu akmeņi, kas uz organismu iedarbojas ne tikai ar krāsu, spēj dziedēt daudzus orgānus. Kā un kāpēc tā notiek – zinātnieki nespēj izskaidrot, lai gan neskaitāmie eksperimenti pierādījuši, ka zaļas krāsas akmeņi ne tikai labvēlīgi iedarbojas uz organismu, bet arī ārstē.

Visi zaļas krāsas minerāli normalizē sirds-asinsvadu darbību, ārstē aritmiju, novērš sirdsklauves, stabilizē arteriālo spiedienu un uzlabo nervu sistēmas funkcijas. Ļoti efektīvi zaļie akmeņi iedarbojas pret galvassāpēm un nogurumu. Ar šiem minerāliem var ārstēt saaukstēšanās slimības un osteohondrozi.

No visu zaļo akmeņu klāsta pati spēcīgākā iedarbība ir nefrītam, hrizoprasam, hrizolītam un malahītam.

Savu saimnieku akmens izvēlas pats!
Tā uzskata un apgalvo Austrumu tautas. Zaļie minerāli nav izņēmums – arī tie savu pacientu izvēlas paši.

Pieejiet pie vitrīnas, kur izlikti pusdārgakmeņi zaļajos toņos, un paraugieties, kurš no tiem it kā pats iekrīt acīs. Tas arī būs īstais un vajadzīgais, jo organisms neapzināti atsaucas sava akmens enerģijai. Ja maciņš atļauj un ir iespēja to iegādāties, nopērciet, turklāt tie nemaz nav tik dārgi.

Zaļais suvenīrs nomierinās, paaugstinās imunitāti, palīdzēs vieglāk pārvarēt stresus. To var izmantot dziednieciska ūdens pagatavošanai, ko dara šādi:

* nelielu akmeni 1–3 cm diametrā vispirms rūpīgi nomazgā tekošā ūdenī, ieliek caurspīdīgā (vēlamāk stikla) traukā, aplej ar litru destilēta ūdens un noliek saulē (vislabāk to darīt rītausmā, taču var arī dienas vidū).

Pēc 3 stundām eliksīrs būs gatavs. Ja debesis nomākušās, trauks ar akmeni gaismā jātur ilgāk – 4–5 stundas.

Ūdeni nolej un lieto dzeršanai, bet akmeni atstāj traukā. Nākamajā rītā to atkal aplej ar litru
ūdens un liek uz palodzes gaismā uzlādēties.