Rituāls zemapziņai, kas ļauj atrisināt problēmas. Darbojas miegā!

23-02-2018

Yoga meditation on the beach


“Jūsu zemapziņa pastāvīgi darbojas, gan tad, kad jūs guļat, gan tad, kad esat nomodā”. Tā teicis Napoleons Hils, amerikāņu rakstnieks, grāmatas “Domā un kļūsti bagāts” autors.

Zemapziņa nekad neatslēdzas, tā pastāvīgi ir nomodā, jo pārvalda tavu sirds ritmu, asinsriti un gremošanu. Tā kontrolē visus dzīvības procesus organismā un zina risinājumus visām tavām problēmām.

Viss, kas notiek zemapziņā, ietekmē to, kas notiek apziņā. Citiem vārdiem, neapzinātais ar laiku kļūst par realitāti. Kā saka Napoleons Hills, “zemapziņa iemiesojas savā fiziskajā ekvivalentā vistiešākajā un praktiskākajā veidā”.

Daudzi veiksmīgi cilvēki visā pasaulē izmanto praksi likt zemapziņai strādāt miega laikā.

Savukārt ASV izgudrotājs un uzņēmējs Tomass Edisons ir teicis: “Nekad neaizmiedziet bez jautājuma zemapziņai”.

Tāpēc tavs uzdevums ir novirzīt savu zemapziņu nepieciešamo rezultātu sasniegšanai. Turklāt tev vajag izveidot saikni ar zemapziņu, lai rastu risinājumu savām problēmām.

Pirms doties gulēt, padomā un pieraksti visu, ko vēlies sasniegt.

Uzdod sev iespējami vairāk jautājumu par savu mērķi. Izsakoties Edisona vārdiem, “prasiet” savai zemapziņai.

Pieraksti visus jautājumus un domas uz papīra. Jo konkrētāki jautājumi, jo skaidrākas būs atbildes.

Miegā tava zemapziņa strādās pie izvirzītā mērķa.10 minūtes pēc pamošanās

Pētījumi liecina, ka smadzenes (īpaši tā prefontālā garoza) ir visaktīvākās un radošākās uzreiz pēc pamošanās. Kamēr tu guli, tava zemapziņa rada kontekstuālas un pagaidu saiknes. Bet radošums – tas arī ir saiknes veidošanās starp dažādām smadzeņu daļām.

Bijušais ASV šahists un taiczi cjuaņ meistars Džošs Veickins intervijā pastāstījis par savu rīta rituālu, lai konstatētu zemapziņas saiknes, kas izveidojušās miega laikā.

Atšķirībā no 80% cilvēku, kuri 15 minūtes pēc pamošanās ielūkojas sava viedtālruņa ekrānā, Veickins dodas uz klusu vietu, meditē un paņem līdzi savu dienasgrāmatu.

Vairākas minūtes viņš uzraksta visas savas domas dienasgrāmatā. Tādējādi tā vietā, lai fokusētos uz ievadīšanu, kā vairums cilvēku, kas lasa paziņojumus, Veickins fokusējas uz informācijas izvadīšanu. Tā viņš iegūst augstāko skaidrības, apziņas un radošuma līmeni – to viņš dēvē par “kristalizēto intelektu”.

Ja tev nav dienasgrāmatas rakstīšanas pieredzes, var būt sarežģīti dvēseles sajūtas uzlikt uz papīra. Tāpēc būs vienkāršāk, ja tu vienkārši novirzīsi savas domas uz vēlamajiem mērķiem.

Atceries savus “lūgumus” zemapziņai pirms miega. Tu uzdevi sev daudz jautājumu. Tu domāji par saviem mērķiem un pierakstīji tos.

Bet tagad, no rīta, kad tavas smadzenes visskaidrāk domā pēc zemapziņas darba, kas veikts miegā, pieraksti visu, kas ienāk prātā saistībā ar šiem mērķiem.

Tā tu varēsi rast atbildes uz jebkuru problēmu – kā atrisināt svarīgu darba jautājumu, kā būt par labu tēti vai mammu, kā kļūt par labāko dzīvesbiedru, ar ko iepazīties, kā uzlabot attiecības.

Protams, nāksies patrenēties, lai apgūtu šīs iemaņas. Taču ar laiku tev kļūs vieglāk saņemt atbildes no savas zemapziņas, atrast tajā radošus risinājumus un uzticēties savai intuīcijai.

Secinājumi

“Cilvēks nevar mainīt apstākļus, bet viņš var izvēlēties savas domas un tādējādi kvalitatīvi uzlabot savus apstākļus”.
(britu rakstnieks un dzejnieks Džeimss Allens)

Garīgais radošums vienmēr nāk pirms fiziskā. Pirms uzbūvēt ēku fiziski, to vajag uzprojektēt.

Tavas domas – tas ir tās dzīves projekts, kuru tu būvē katru dienu. Iemācoties virzīt savas domas – gan apzinātās, gan neapzinātās – tu radi apstākļus, kuros tavu mērķu īstenošana kļūst neizbēgama.

Tu esi sava likteņa radītājs. Šis vienkāršais rituāls palīdzēs tev kristalizēt savus priekšstatus par to, kur tu gribi nonākt un kā to panākt.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

loading...