Ko pumpas uz sejas var pateikt par tavu veselību

16-02-2018

seja1

Jebkuras ādas problēmas liecina par nepareizu iekšējo orgānu darbību, uzskata gan senā Indijas mācība par cilvēka veselību ājurvēda, gan jaunākie zinātniskie pētījumi.

Esam izveidojuši shēmu, kas radīta saskaņā ar ājurvēdas likumiem un palīdzēs tev saprast, kāpēc pumpas spītīgi parādās vienā un tai pašā vietā uz sejas!

Iemesli, kāpēc parādās izsitumi

Piere: aknas un urīnpūslis
Nervu sistēmas traucējumi, ilgstošs stress, gremošanas problēmas un lēna vielmaiņa. Jāseko ēdienkartei, ja parasti pumpas uzmetas tieši uz pieres.

Pie uzacīm
Nervu spriedze vienmēr rada kādus traucējumus organisma darbībā, un tie izpaužas kā ādas problēmas. Meditācija, relaksējošas vannas, nomierinošas zāļu tējas nāks tikai par labu.
Acu zona: vairogdziedzeris, locītavas, zarnu trakts
Izmaiņas varavīksnenes krāsā bieži rodas saistībā ar deģeneratīviem procesiem locītavās. Ja acu baltumi kļūst dzeltenīgi, kaut kas nav kārtībā ar aknām, aknu slimības arī bieži izraisa problēmas ar ādu.

Zona zem acīm: nieres
Ēdienam jāpievieno vairāk garšvielu, tostarp asas, kā arī ļoti rūpīgi sakošļāt ēdienu.
Vaigi: lēna vielmaiņa, plaušu, zarnu trakta problēmas.

Pievērs vairāk uzmanības fiziskām aktivitātēm. Ja smēķē, atradinies no šī ieraduma. Izsitumi uz vaigiem var liecināt par sliktu vērtīgo vielu uzsūkšanos no zarnu trakta.

Deguns: sirds un asins sastāvs
Problēmas ar ādu deguna rajonā rodas, ka cilvēkam ir problēmas ar sirdi un arteriālo asinsspiedienu. Nepieciešamas atteikties no alkoholiskiem dzērieniem, kafijas un asiem ēdieniem un pievienot ēdienkartei olīveļļu un avokado, kā arī riekstus.

Lūpas: kuņģa un zarnu trakts
Šādos gadījumos palīdzēs preparāti ar laktobaktērijām. Ja lūpas kļuvušas bālas, tas liecina par anēmiju, jāēd dzelzi saturošus produktus.

Mēle: toksīni
Aplikums uz mēles liecina par toksīnu uzkrāšanos organismā. Jādzer vairāk ūdens un jāēd dabīgi produkti – labs risinājums šajā situācijā.

Zods: hormonu līdzsvars
Vērsies pie ārsta – ginekologs vai urologs palīdzēs atrisināt šo problēmu, izvēloties piemērotu ārstēšanu.

Reizēm pietiek tikai koriģēt ēdienkarti, pārstāt smēķēt un lietot alkoholu, lai ādas stāvoklis ievērojami uzlabotos!

loading...