Plaukstās sniegpulkstenītes. Marta mīlestības horoskops visām zodiaka zīmēm

05-03-2018

marts_horoskopi

2018.gada mīlestības horoskops vientuļajiem zodiaka zīmju pārstāvjiem prognozē laimīgu tikšanos. Ja vien tu negaidi ideālu dzīvesdraugu. Nedomā, ka visi cienīgie dzīvesbiedri jau ir “izķerti” – arī tev tiks labs cilvēks. Ja, protams, tu caurām dienām nesēdēsi internetā un neieviesīsi virtuālas pazīšanās. Labāk biežāk pavadi laiku kompānijās, aizej uz ballītēm, kino un dodies vakara pastaigā pa ielu.

Martā iespējams dienesta romāns, kas kļūs spilgts un neaizmirstams. Bet ņem vērā, ka par darbu aizmirst nedrīkst, citādi priekšnieks ātri atradīs tev aizstājēju. Astroloģiskā marta prognoze sola tādu pielūdzēju daudzumu, ka galva no laimes sagriezīsies.

Galvenais, neesi līdzīgs marta kaķim, kurš nelaiž garām nevienu randiņu un solās visām pēc kārtas. Kāds no draugiem kļūs par tavu mīļāko, kas nostādīs neveiklā situācijā abus. Nu ko, toties jūs labi pazīstat viens otru, tāpēc varat izveidot harmoniskas attiecības. Intīmajos sakaros esi izvēlīgāks, ja vien negribi saķert nepatīkamu slimību.

Ģimenes dzīvē nepieciešams pielikt ne tikai devu pacietības, bet arī fantāziju. Jo vienveidība pārvērš attiecības par rutīnu un garlaicību. Marta horoskops paredz laulātajiem ne tikai romantiku un kaisli, bet arī vētrainus skandālus.

Ja tu neatradīsi savstarpēju sapratni ar partneri, tad laulība var vienkārši izjukt. Aizkaitināmība, emocijas un paaugstināts tonis – par to visu martā ir jāaizmirst. Un seko tam, kā runā, citādi patiešām apvainosi mīļoto cilvēku. Lai atjaunotu apdzisušās jūtas, tev tajās jāienes smalkjūtība un maigums. Un jāorganizē kopēji braucieni un ģimenes svētki.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

2 Comments

  1. Liene 05.03.2018 at 22:22 - Atbildēt

    Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka šīsnedēļas Amerikāņu Powerball izlozē, kura notiks jau trešdienas vakarā pēc Latvijas laika, Džekpots ir 348 miljoni? Es jau atkal nopirku pāris desmitu biļešu ar skaitļu variantiem. Pamēģini satikt savu veiksmi arī tu! https://goo.gl/X17csF Un neaizmirsti izmantot loto brokera īpašo piedāvājumu! 😉

  2. Anete 14.03.2018 at 23:07 - Atbildēt

    Šomēnes sāksies īstais pavasaris, dienas kļūs garākas par tumšo laiku. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2018. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās izlozes. Reģistrējies pie licensēta loto brokera http://bit.ly/2en6QyG , saņem bezmaksas biļeti un jau tuvākajās nedēļās iegūsti laimestus, ar kuriem pietiks gan samaksai par labu auto, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.