Pirms gulētiešanas nosūti savas vēlmes zemapziņai! Kāpēc šī metode ir tik iedarbīga?

23-08-2017

miegs1

Kamēr mēs guļam mūsu zemapziņa ir nomodā un turpina aktīvu darbību. Šo parādību raksturo visiem zināmais teiciens “Rīts gudrāks par vakaru”. Jūs liekaties gulēt ar jautājumiem un aizmiegat, apdomājot situācijas risinājumu, cenšoties kaut ko izskaitļot. Taču pamostoties, saprotiet, ka risinājums ir rokā vai gandrīz rokā, turklāt tas arī būs pareizākais un labākais.

Vēlmju nosūtīšana zemapziņai var uzlabot jūsu motivāciju, palīdzēt kļūt laimīgākam, uzlabot emocionālo uztveri.

Lūk, trīs soļi, lai nosūtītu vēlmes zemapziņai, kas aizņems tikai piecas minūtes. Uzlabojumus jūs uzjutīsiet mazāk nekā mēneša laikā.

Lasīt tālāk: 1 2
loading...

2 Comments

  1. Raimonds 24.11.2016 at 13:58 - Atbildēt

    Patīk ātrums, esi azartisks, uzskati sevi par veiksminieku? Mēdz piebraukt pie spēļu zāles ar savu melno bembi un pa laikam izcelt šo to no automātiem, liekot apkārtējiem skaudībā noelsties? Tomēr nereti gadās arī atstāt automātos pusi algas? Aizmirsti šito! Man kas labāks tev piedāvājams! Piedalies sindikātā spēlējot Powerball nepieceļoties no dīvāna, liekot uz uzvarošām kombinācijām, bet ar bembi izvizini meitenes. Reģistrējoties dalībai ar garantētu laimestu caur šo saiti, vienu biļeti saņemsi bez maksas: https://goo.gl/ytXa5A

  2. HugoST 08.12.2016 at 00:20 - Atbildēt

    Jauko domu pārņemts ļaujies miegam… un no rīta mosties ,,cemmīgs” par neizslēgto gaismu istabā !