Piekto jubileju nosvinējušas četras māsiņas, kas piedzima no viena embrija

12-05-2018
Foto - Guzelian

Foto – Guzelian

Pirms pieciem gadiem Klārla savas jaundzimušās meitas varēja paņemt rokās visas reizēm. Kad meitenītes nāca pasaulē, tas bija vēsturisks brīdis, jo viņas visas piedzima no viena embrija. Visdzīvot visām vienlaicīgi bija viena no miljona.

Šobrīd Aleksisa, Eliša, Dārsija un Kerolaina ir jautras piecgadīgas meitenītes, vēsta “The Mirror”.
Viņu tēvs Džastins atzīst, ka nupat piekto dzimšanas dienu nosvinējušās māsiņas uzvedas kā “mazas lēdijas”. “Nupat vēl viņas varēja paņemt rokās visas reizē. Tagad es domāju – cik ātri viņas aug! Nu jau kļuvušas par mazām dāmām,” viņš atklāj.

Meitenes katru dienu ilgi pārrunājot, kā izvēlēties tērpus no kopīgās garderobes, tomēr vienmēr izdodoties atrast kompromisu.

Viņu 41 gadu vecā māmiņa atklāj, ka nekad nav gribējusi meitenes ģērbt vienādi, jo atbalsta viņu atšķirīgās intereses un neatkarību vienai no otras.

Līdz māsiņu dzimšanai ģimenei veselus desmit gadus neizdevās ieņemt bērnu, un viņi bija praktiski zaudējuši cerību.

Bet jau pirmais mākslīgās apaugļošanas mēģinājums izrādījās pārsteidzošs: visas meitenes piedzima no viena embrija. Profesors Saimons Fišels no grupas “CARE Fertility Group” sacīja: ”Būs jāgaida vēl vairākas dzīves, lai atkal kļūtu par lieciniekiem kaut kad tamlīdzīgam.”

Pēc meitu dzimšanas tēvs aizgāja no tālbraucēja darba, lai palīdzētu sievai bērnu kopšanā. Kad viņas nedaudz paaugās, Džastins atsāka strādāt par telekomunikāciju inženieri.

Nu jau meitenes sāk gatavoties skolas gaitām un palīdz mātei mājas darbos.

Savukārt tēvs joko, ka jau paspējis meitas brīdināt: kad viņas izaugs, savas kāzas viņām būs jāapmaksā pašām.

Avots: Mirror.co.uk

loading...