Piecpadsmit Sibīrijas šamaņu padomi laimīgai dzīvei

08-08-2017

sieviete_dzied

Runā, ka liktenis pastāvīgi sūta mums zīmes, taču mēs esam tā iegrimuši savās problēmās, ka pārstājam ievērot apkārtējo pasauli. Bet apkārt ir tik daudz interesanta, vajag tikai vērīgi ielūkoties.

Šajā rakstā apkopoti Sibrījas šamaņu ieteikumi teju visiem dzīves gadījumiem, kas palīdzēs jums iegūt laimi un harmoniju dvēselē.

1. Ja jums dvēselē ir slikti un jūtat slābanumu, vienkārši dziediet. Dziediet to, kas jums labpatīkas. Dvēsele dažkārt arī vēlas izrunāties.

2. Ar cieņu attiecieties pret katru un nestādiet sevi augstāk par jebkuru citu pat tad, ja palīdzat viņam. Tas ir ļoti slikti. Ja sākas lielummānija, vajag sevi nolikt pie zemes un nolaisties no debesīm, citādi nekas labs nesanāks.

3. Daudziem dažādu sabiedrības slāņu, dzimumu un vecuma cilvēkiem ir viena problēma – viņi ir zaudējuši saknes ar zemi un senčiem. Atcerieties aizgājējus – lai kādi viņi nebūtu bijuši dzīvē, viņi ir viedāki par jums. Gari jums pēc tam palīdzēs. Sacepiet pankūkas, kūkas, aizejiet uz baznīcu.

4. Vienmēr atcerieties – nav pareizākās reliģijas un ticības, visgudrāko priesteru, tādu vai citādu kultu. Dievs ir viens. Dievs ir kalna virsotne, bet dažādas ticības un reliģijas – pieejas šai virsotnei. Lūdzaties, kam gribat, bet ziniet, ka jūsu galvenais mērķis ir nevis būt bez grēkiem, bet sasniegt un iepazīt Dievu.

5. Ja esat nolēmis kaut ko darīt, nešaubies par sevi. Bailes liek jums atkāpties no pareizā ceļa un tas ir visa ļaunuma galvenais instruments. Nezaudējiet cerības, ja pirmajā reizē kaut kas nav izdevies. Katra maza uzvara tuvina lielajai.

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...

4 Comments

 1. Anonymous 09.11.2016 at 14:07 - Atbildēt

  Par to zeltu forsi un to bagatibu varbut to punktu Latvijas likumdosana ievietot

 2. ANCE 10.11.2016 at 11:36 - Atbildēt

  tas ir domāts vīriešiem ?

 3. sieviete 10.11.2016 at 12:04 - Atbildēt

  Ance, tas, manuprāt, ir domāts ikvienam

 4. sieviete 10.11.2016 at 12:06 - Atbildēt

  Man patika, ka alkoholu iesaka nelietot vispār. Patiesi – īsta lauku pirts sniedz tādu gara lidojumu, ko neviens alkohols nespēj panākt…