Piecpadsmit Sibīrijas šamaņu padomi laimīgai dzīvei

01-01-2018

sieviete_dzied

Runā, ka liktenis pastāvīgi sūta mums zīmes, taču mēs esam tā iegrimuši savās problēmās, ka pārstājam ievērot apkārtējo pasauli. Bet apkārt ir tik daudz interesanta, vajag tikai vērīgi ielūkoties.

Šajā rakstā apkopoti Sibrījas šamaņu ieteikumi teju visiem dzīves gadījumiem, kas palīdzēs jums iegūt laimi un harmoniju dvēselē.

1. Ja jums dvēselē ir slikti un jūtat slābanumu, vienkārši dziediet. Dziediet to, kas jums labpatīkas. Dvēsele dažkārt arī vēlas izrunāties.

2. Ar cieņu attiecieties pret katru un nestādiet sevi augstāk par jebkuru citu pat tad, ja palīdzat viņam. Tas ir ļoti slikti. Ja sākas lielummānija, vajag sevi nolikt pie zemes un nolaisties no debesīm, citādi nekas labs nesanāks.

3. Daudziem dažādu sabiedrības slāņu, dzimumu un vecuma cilvēkiem ir viena problēma – viņi ir zaudējuši saknes ar zemi un senčiem. Atcerieties aizgājējus – lai kādi viņi nebūtu bijuši dzīvē, viņi ir viedāki par jums. Gari jums pēc tam palīdzēs. Sacepiet pankūkas, kūkas, aizejiet uz baznīcu.

4. Vienmēr atcerieties – nav pareizākās reliģijas un ticības, visgudrāko priesteru, tādu vai citādu kultu. Dievs ir viens. Dievs ir kalna virsotne, bet dažādas ticības un reliģijas – pieejas šai virsotnei. Lūdzaties, kam gribat, bet ziniet, ka jūsu galvenais mērķis ir nevis būt bez grēkiem, bet sasniegt un iepazīt Dievu.

5. Ja esat nolēmis kaut ko darīt, nešaubies par sevi. Bailes liek jums atkāpties no pareizā ceļa un tas ir visa ļaunuma galvenais instruments. Nezaudējiet cerības, ja pirmajā reizē kaut kas nav izdevies. Katra maza uzvara tuvina lielajai.

6. Dzīvē atcerieties vienu ļoti svarīgu lietu – katrs saņem pēc nopelniem. Nelaidiet problēmas savā dvēselē un domās, tad tās nesasniegs jūsu ķermeni.

7. Patiesa mīlestība vienmēr ir brīva. Pirmā vampīrisma pazīme ir, kad mīļotais cilvēks nesaprotamu iemeslu dēļ ir atdzisis pret jums, taču turpina izmantot jūsu jūtas. Jūs redzat, kas tas viņam ir patīkami un viņš iedrošina jūs paust jūsu mīlestību. Nepieciešams vērīgi izanalizēt jūsu attiecības. Ja jūs sapratīsiet, ka esat nokļuvis/nokļuvusi atkarībā, sākat no tās atbrīvoties. Jo atkarība nav mīlestība un tai nav nekāda vērtība.

8. Iegūstot spēku, šamanis stājas ar to īpašās attiecībās, kas atgādina medību aktu, tāpēc šamaņa liktenis – tas ir mednieka ceļš. Dažkārt mēdz būt tā, ka mednieks un upuris mainās vietām. Lai tā nenotiktu, vispirms trenējiet mednieka izjūtu, bet tikai pēc tam ejiet medībās.

9. Nekāda maģija nevar likt cilvēkam mīlēt to, kas viņam vienaldzīgs. Pieburšana tikai piesaista upuri iniciatoram, liekot izjust neapzinātu diskomfortu, kad tiek veikts mēģinājums aiziet vai kaut kā pārtraukt attiecības. Šis diskomforts galu galā noved cilvēku līdz izmisumam, atņem veselību un izraisa naida jūtas pret pieķeršanās objektu. Nejokojieties ar pieburšanas maģiju. Jūs varat sagraut gan otra cilvēka, gan savu dzīvi.

10. Visas sliktās domas pret citiem atgriežas pie jums. Arī skaudība galu galā atgriežas pie jums. Bet kam tas vajadzīgs? Dzīvojiet mierīgi un mēreni. Skaust nedrīkst, un nav arī vajadzības. Nu, ir cilvēkam liela mašīna, taču viņa izskats no tā labāks nekļūs. Zelts vispār ir netīrs metāls, par to nav jāskauž. Biežāk smaidiet un arī jums uzsmaidīs garāmgājēji, tuvinieki un pat pati dzīve.

11. Ja vēlaties, lai jūs cienītu, ar cieņu attiecieties pret citiem. Uz labestību atbildi ar labestību, uz ļaunumu atbildi ar vienaldzību. Cilvēks, kas izdarījis kaut ko ļaunu, vairāk cietīs no tā, ka jūs nepievērsāt tam uzmanību.

12. Alkoholiskos dzērienus nelietojiet vispār. Alkohols patiešām nogalina, nedariet muļķības. Lai atslābinātos, ir pirts, lai papriecātos – dziesmas, lai atrastu kopēju valodu – tēja, lai tuvāk iepazītos ar sievieti, galu galā ir konfektes.

13. Kad jums ir slikts garastāvoklis, nevajag to uzkraut no citiem. Viņi to nav pelnījuši.

14. Ja jūs piemeklē sirds sāpes, pacenties nenogulties, bet apsēsties sev visērtākajā pozā. Dziļi elpojiet un spēcīgi masējiet mazo pirkstiņu galiņus un plaukstas centru. Vēlams veikt masāžu pirms sāpju parādīšanās, ne retāk kā 1 reizi divās dienās 10-15 minūtes.

15. Kad meklējiet savu otro pusīti, nekad neklausieties nevienā. Sekojiet tikai savai sirdij un domājiet ar galvu, nevis ar to, kas atrodas zemāk.

loading...

4 Comments

 1. Anonymous 09.11.2016 at 14:07 - Atbildēt

  Par to zeltu forsi un to bagatibu varbut to punktu Latvijas likumdosana ievietot

 2. ANCE 10.11.2016 at 11:36 - Atbildēt

  tas ir domāts vīriešiem ?

 3. sieviete 10.11.2016 at 12:04 - Atbildēt

  Ance, tas, manuprāt, ir domāts ikvienam

 4. sieviete 10.11.2016 at 12:06 - Atbildēt

  Man patika, ka alkoholu iesaka nelietot vispār. Patiesi – īsta lauku pirts sniedz tādu gara lidojumu, ko neviens alkohols nespēj panākt…