Pati galvenā zodiaka zīme. Izvērtē, kura tā ir!

12-01-2018

sieviete_ziedi


Katrs cilvēks ir dzimis kādā noteiktā zodiaka zīmē un tā ietekmē indivīda iekšējo pasauli un personības veidošanos. Katrs zodiakālā apļa pārstāvis atbild par kādu noteiktu rakstura iezīmi un ir diezgan grūti noteikt, kura no horoskopa zīmēm ir galvenā.

Auns
Auns aizsāk zodiakālo ciklu. Parasti cilvēki, kas dzimuši šajā zīmē, ir līderi, kas iemieso sevī kustību un cīņu. Viņi ir godīgi un mērķtiecīgi. Šo zīmi var nodēvēt visaktīvāko pārējo vidū.

Vērsis
Vērši ir mierīgi un saprātīgi, ļoti pacietīgi. Šī ir pati uzticamākā zodiaka zīme.

Dvīņi
Dvīņi – tieši otrādi – ir visai impulsīvi un nepastāvīgi. Viņu dzīvīgais prāts apvelta viņus ar lielisku humora izjūtu un attapību. Nav labāka sarunbiedra par Dvīņiem.

Vēzis
Vēži ir pieticīgas un kautrīgas personības. Viņi it kā negrib atklāt savus noslēpumus. Tā kā šī zīme pieder pie Ūdens stihijas, tās pārstāvji ir visnotaļ sentimentāli. Mīl savu ģimeni, visā pakļaujas vīram vai sievai, taču ir tik emocionāli, ka šajā ziņā pārspēj visas pārējās zodiaka zīmes.

Lauva
Šķiet, ka šai zodiaka zīmei jābūt pašai galvenajai, taču tās pārstāvji var būt slinki, neraugoties uz daudzajiem plāniem un iecerēm. Savā uzvedībā šādi cilvēki ir piesardzīgi un tālredzīgi. Piemēram, pazīstamā spiedze Mata Hari pēc horoskopa bija Lauva.

Jaunava
Pilnības un patiesības zīme. Cilvēki, kas dzimuši Jaunavas zīmē, parasti ir ļoti prasīgi pret sevi un citiem. Jaunavas pastāvīgi tiecas pēc pilnības. Zināmā mērā Jaunavu var nodēvēt par ideālu zodiaka zīmi, taču ar nosacījumu, ja viņa ir objektīva un reālistiska savās prasībās.

Svari
Svari ir visharmoniskākā zīmē ar dabas dotām diplomātiskajām spējām. Viegli atrod kontaktu pat ar mazpazīstamiem cilvēkiem, vieš uzticību. Svaru vidū dzimst talantīgi politiķi. Taču viņi nekad nevar izšķirties par konkrētu soli. Mūžīgā svārstīšanās – lūk, viņu iezīme.

Skorpions
Skorpions ir visseksuālākā horoskopa zīme. Skorpioni ir drosmīgi un stūrgalvīgi, kā arī ļoti ļaunatminīgi.

Strēlnieks
Strēlnieks ir jokupēteris, kas mīl jautrību. Viņam patīk pārmaiņas, jautras kompānijas un avantūras. Šim zodiaka zīmes pārstāvim piemīt pati fenomenālākā atmiņa. Strēlnieki ir īsti kosmopolīti, izcili ceļotāji un atklājēji.

Mežāzis
Mežāzis ir senu tradīciju piekritējs. Neticami stingrs un praktisks, dzīvē pieturas pie zināmiem noteikumiem. Vienmēr uzcītīgi un metodiski dodas uz savu mērķi, bet tikai ar godīgu darbu, nevis ar intrigu palīdzību vai iešanu pāri līķiem.

Ūdensvīrs
Ūdensvīrs parasti ir brīvību mīlošs, oriģināls un neatkarīgs. Tieši šajā zīmē dzimuši visvairāk ģēniju.

Zivis
Zivis ir zīme, kas apkopo sevī visu iepriekšējo zīmju iezīmes. Sarežģīta un noslēpumaina. Zivju zīmē dzimušie saņem informāciju ne tikai no ārējās pasaules, bet arī no sapņiem un vīzijām. Zivīm ir dziļi attīstīta intuīcija. Zivis ir pati radošākā un mistiskākā zīme vienlaikus.

Avots: “mirror-venus.ru”

loading...

1 Comment

  1. Liene 15.05.2017 at 15:58 - Atbildēt

    Tava Pavasara veiksme gaida. Vai Tu aiziesi to satikt jau šodien? http://ej.uz/8sdn