Pāru karmiskā saderība atbilstīgi abu partneru dzimšanas datumiem. Ārkārtīgi interesanti!

18-08-2017

numerologija4

Numeroloģija ir zinātne, kas ļauj aprēķināt karmiskās attiecības atbilstīgi abu partneru dzimšanas datumiem. Šādus aprēķinus var veikt patstāvīgi, izmantojot vienkāršas matemātiskas darbības. Lūkosim, kāda un cik drošticama ir šādu aprēķinu metodika.

Karmisko skaitļu aprēķināšanas metodika

Lai aprēķinātu karmisko likteņa skaitli, tev nepieciešams zināt savu un sava partnera dzimšanas datumu. Tālāk rindiņā jāsaraksta visi cipari, izlaižot nulli, un jāaprēķina summa. Ņemsim par piemēru divus datumus: sieviete, kas dzimusi 11.09.1986, un vīrietis, kas dzimis 30.04.1975. Tālāk saskaitām ciparus 1 1 9 1 9 8 6 3 4 1 9 7 5 = 64.

No iegūtā rezultāta nepieciešams atņemt vienu un to pašu maģisko skaitli 22. Darīt to vajag tik reižu, kamēr iegūtais rezultāts būs mazāks par 22. Tieši šis skaitlis arī būs tas karmiskais skaitlis, kas aprakstīs pāra saderību.

Turpināsim aprēķinus, ņemot vērā augstāk minēto piemēru. No 64 atņemam 22, iegūstam 42. Attiecīgi veicam atņemšanu vēlreiz, rezultāts ir 20. Tālāk skatāmies katra skaitļa nozīmes atšifrējumu.

Skaitļu no 1 līdz 9 nozīme

Skaitlis 1. Šis skaitlis liecina par to, ka karmiskās attiecības nekad nebūs vieglas un gludas. Vienmēr starp partneriem pastāvēs sāncensības nots, jo abi centīsies iegūt līdera pozīciju. Svarīgi ir saglabāt zelta vidusceļu, neļaujot nevienam no pāra sajusties nevajadzīgam.

Skaitlis 2. Šīs karmiskās attiecības var nosaukt par pašām aizkustinošākajām un maigākajām no visām iespējamām. Sieviete un vīrietis šajā savienībā ir kā viens vesels, kā iņ un jaņ. Šāda savienība ilgst desmitiem gadu, un pāris bieži nodzīvo kopā līdz zelta kāzām.

Skaitlis 3. Šīs karmiskās attiecības raksturo kā romantiskas. Bieži šajā tandēmā dzimst vairāki bērni. Vaļi, uz kuriem turas šī laulība, ir savstarpēja cieņa, uzticēšanās un romantika. Ļoti svarīgi ir neielaist šādā savienībā nepiederošus cilvēkus, jo viņi var pilnībā sagraut pa ķieģelītim vien būvētās karmiskās attiecības.

Skaitlis 4. Šajās attiecībās valda izteikts patriarhāts. Bet no malas šādas attiecības ir līdzīgas itāliešu ģimenes ikdienai. Neviena diena nepaiet bez attiecību skaidrošanas un kaislīgas samierināšanās. Galvenā problēma, ar kuru saskaras ir šis pāris, ir pārmērīga greizsirdība.

Skaitlis 5. Šīs karmiskās attiecības var nebūt pārāk ilgstošas, taču tām būs spilgta loma tavā dzīvē. Šī, visticamāk, būs savienība, kurā starp partneriem būs liela gadu starpība. Partneris būs skolotājs, mentors, tas, kas parādīs pareizo ceļu dzīvē un apgāzīs tavu pasauli ar kājām gaisā.

Skaitlis 6. Viens no stiprākajiem pāriem. Viņu starpā valda harmonija, savstarpēja sapratne un cieņa. Tomēr diemžēl mīlestība ļoti bieži pāraug pieradumā sadzīves problēmu ietekmes dēļ. Vērts pieminēt, ka šāds attiecību iznākums daudzus apmierina, tāpēc šo tandēmu var nosaukt par diezgan veiksmīgu.

Skaitlis 7. Vīrietis un sieviete šādā savienībā pastāvīgi atradīsies kustībā, viņiem nenāksies sēdēt uz vietas. Abas šīs savienības pusītes tiecas pēc attīstības, mīl ceļot un atklāt sev arvien jaunas un jaunas pasaules šķautnes.

Skaitlis 8.
Nosaukt šādu savienību par 100% veiksmīgu nevar, jo ne mīlestības, ne draudzības tajā nav. Toties ir pilnīga savstarpēja sapratne, kas tik ļoti ir nepieciešama darbā. Šādi cilvēki var kļūt par teicamiem kompanjoniem biznesā, jo katrs no viņiem var pilnībā uzticēties partnerim.

Skaitlis 9. Šādu laulību dēvē par neviennozīmīgu, jo gan vīrietis, gan sieviete turpina dzīvot savu, atsevišķu dzīvi, kas nav pieļaujami karmiskajās mīlestības attiecībās. Katra puse izjūt vientulību un nepilnvērtības sajūtu. Tāpēc pastāv liela varbūtība, ka šāda savienība nepastāvēs ilgi un pāris drīzumā izšķirsies.
numerologija2

Skaitļu 10 līdz 15 nozīme – nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...

1 Comment

  1. Anonymous 19.08.2017 at 06:11 - Atbildēt

    Ja iznāk “0”?