Lūpas astroloģijā – Veneras zīmogs. Ko tās vēsta par cilvēka personību?

27-01-2018

lupas3

Senatnē uzskatīja, ka cilvēka liktenis ir ierakstīts viņa sejā. Taču ne tikai tas. Daudz ko par cilvēka raksturu var pastāstīt atsevišķas sejas daļas. Piemēram, lūpas.

Astroloģijā cilvēka lūpas tiek dēvētas par Veneras zīmogu. Šīs planētas enerģija piešķir cilvēkam jūtīgumu, fizisko pievilcību un laimi. Venera pārrauga arī mūsu spējas uzkrāt materiālās vērtības un veido mūsu gaumi. Lai cik dīvaini tas šķiet, cilvēka lūpas pilnībā atspoguļo prasmi iegūt un uzkrāt enerģiju un naudu, tāpēc pilnīgi droši var apgalvot, ka lūpas ir cilvēka labklājības kosmiskais kods.

Plānas, sausas lūpas
robertsa

Tādas parasti ir cilvēkiem, kas dievina karstus dzērienus, kuriem garšo salds, skābs un sāļš. Viņiem bieži mēdz būt mikla piere, viņi maz guļ, un miegs ir trausls. Roku pirksti un kāju pēdas – pārsvarā vēsas. Tās ir nemierīgas, aktīvas, radošas personības, kas drīzāk pieder jūtīgajam, nevis domājošajam tipam. Viņi visu dara ātri: ātri iet, ātri runā, ātri ēd, taču – arī ātri nogurst. Viņiem ir īsa atmiņa, toties kā kompensācija dota teicama uztvere. Gribasspēks ir vājš, tāpēc bieži vien viņi ir nelīdzsvaroti, neiecietīgi un nepacietīgi, viņu rīcībā nav pārliecības, stingruma un drosmes.

Cilvēki ar šādām lūpām spēj ātri nopelnīt naudu un tikpat ātri to izdod. Viņi ātri uzņem enerģiju un tikpat ātri arī to zaudē. Nauda kā rupjās enerģijas veids viegli viņus atrod un viegli pamet.

Tāpēc šiem cilvēkiem bieži vien trūkst līdzekļu.

Šie cilvēki ir labi izpildītāji, bet, ja gadās lādzīgs un saprotošs priekšnieks, viņi spēj gūt arī zināmus panākumus. Vēl šie cilvēki ir godkārīgi un nereti tiecas paši vadīt savu un citu cilvēku darbošanos. Esot priekšnieka amatā, viņi ap sevi rada pārāk daudz kaislību, kas traucē kolektīvam normāli strādāt. Viņa vadībā kolektīvs vienmēr jutīsies uzvilkts, strādās drudžaini, kas nekādi neveicina normālu darba gaisotni. Viņi vienmēr pārvērtē savas spējas. No vienas puses, tas viņiem palīdz gūt panākumus tur, kur citiem sen jau nolaidušās rokas, bet, no otras puses, šāds pārvērtējums bieži vien ir cēlonis tam, ka lietas netiek izdarītas līdz galam.

Ja bērnībā šiem cilvēkiem netika iemācīts, kā pareizi rīkoties ar naudu, viņi spējīgi pat visu dzīvi nodzīvot uz parāda. Viņu ienākumi reti ir stabili un absolūti neietekmē izdevumus. Lielākoties visi tēriņi pamatojas nevis uz apdomīgu aprēķinu, bet gan mirkļa iegribām. Lai tas nenotiktu, šiem cilvēkiem jāmācās rīkoties ar naudu. Iesākumā ļoti palīdz mājas grāmatvedība.
Par laimi, sev līdzīgus par dzīves partneri viņi izraugās ļoti reti, tāpēc, ja otrajai pusītei izdodas finanšu jautājumus pārņemt savā ziņā, ģimenes labklājība būs krietni augstāka.

Biezas, sulīgas lūpas
angelina

Šādas lūpas liecina, ka to īpašniekam ir laba apetīte. Šiem cilvēkiem garšo ass, rūgts, sājš ēdiens. Gremošanas process viņiem ir palēnināts, miegs – ilgs un veselīgs. Viņi ir dzīvotspējīgi jebkuros apstākļos, apveltīti ar pašsavaldību un labu veselību. Viņi nav agresīvi, labprāt demonstrē savu miermīlību un mīlestību. Lēnām visu saprot, taču saprasto iegaumē uz ilgu laiku.

Šie cilvēki mīl dzīvi un visas tās sniegtās baudas, lieliski saprotot, ka daudzas no tām ir nopērkamas tikai par naudu, tāpēc tiecas kļūt bagāti par katru cenu. Tiesa, ļoti bieži viņi izvēlas vieglāko ceļu, kas neprasa daudz pūļu. Ārējā pievilcība, kāda mēdz būt šiem cilvēkiem, atvieglo viņu dzīvi. Viņi tiek mīlēti. Ne vienmēr viņi ir skaistuļi, toties izskatīgi – visi.

Sabiedrībā viņi gūst panākumus un atbalstu. Kopš dzimšanas viņiem ir teicama veselība, kuru, tiesa, neapdomīgais dzīvesveids var stipri vien sabojāt.

Viņi ļoti labi zina, ko grib sasniegt materiālajā ziņā. Daudzi no viņiem ir bagāti, prot saprātīgi rīkoties ar naudu, vairot to. Vienīgā problēma – viņi pārāk bieži aizraujas ar īslaicīgu mērķi, nepadomājot par tālāko nākotni. Lai gan nekādas dzīves peripetijas nespēj iedragāt šos cilvēkus, pati dzīve viņiem reti kad ir stabila. Patiesībā jebkurš likteņa pavērsiens viņiem nāk tikai par labu. Savā dziļākajā būtībā viņiem patīk mierīga mājas dzīve, kurā negrib neko mainīt.

Viņi ir strādīgi aprēķina cilvēki, kas prot nopelnīt naudu. Taču viņiem nevajadzētu riskēt, jo liekas kaislības nereti vedina uz neapdomīgu rīcību.

Sārtas, vidēja lieluma lūpas
johansone

Šādas lūpas ir cilvēkiem, kam ir gan teicama apetīte, gan gremošanas sistēma. Varētu teikt, ka ēšana ir viņu vājība, jo reizēm viņi ēd pat pārāk daudz. Viņiem garšo salds, rūgts un sājš, tīk auksti dzērieni. Miegs nepārtraukts un vidēji ilgs. Viņi ir apķērīgi, inteliģenti, asprātīgi. Var būt lieliski lektori. Raksturīgas ir arī negatīvās īpašības: naids, dusmas, skaudība. Viņi ir godkārīgi, bieži ieņem līdera vietu.

Savā raksturā harmoniski apvieno aprēķinu un kaislību, alkas pēc baudām un askētismu. Tā ir visharmoniskākā Veneras ietekme, kad tai raksturīgā juteklība neļauj prātam aptumšoties. Šie cilvēki dod priekšroku mērenai uzplauksmei. Viņi nejūt sevī vajadzību visu mūžu tiekties pēc materiālām vērtībām. Viņi prot pelnīt naudu, taupīt un saprātīgi to tērēt.

Lai kļūtu ļoti bagāti, viņiem pietrūkst azarta. Šiem cilvēkiem ne pārāk patīk risks – ne personīgajā, ne sabiedriskajā dzīvē. Tāpēc, neraugoties uz visiem līdera dotumiem, viņi bieži vien paliek ēnā, priekšroku dodot otrā cilvēka lomai. Tieši viņi ir paši labākie priekšnieki un uzņēmumu vadītāji. Viņi prot zinoši kārtot ne tikai savas, bet arī svešas lietas.

Tā kā šiem cilvēkiem nav raksturīga tieksme riskēt, viņu labklājība lielākoties atkarīga no pareizi izvēlētas izglītības. Ja audzināšana un izglītība atbildīs viņu dabiskajām vēlmēm, šos cilvēkus gaida bagāta un laimīga dzīve.

loading...

1 Comment

  1. Iveta 04.08.2017 at 16:47 - Atbildēt

    Izbaudi pielijušās vasaras atlikušās dienas! Un, kas zina, izmaini savu un savu tuvinieku dzīvi, izejot beidzot saulītē! https://goo.gl/BJ1oTC