Lai maciņam silti! Karjeras un naudas horoskops janvārim visām horoskopa zīmēm

11-01-2017

Skorpions
skorpions

Karjeras horoskops 2017.gada janvārim Skorpionam ir sagatavojis nepatīkamu pārsteigumu attiecībā uz darbu un naudu. Jūs darīsiet to, kas nenesīs ne piliena apmierinājuma. Arī par izdevīgu finanšu ziņā šo darbu nenosauksi. Jo pārliecinātāks un uzcītīgāks janvārī būs Skorpions, jo ātrāk tiks pie vēlamā darba un augsta amata. Priekšniecība ievēros jūsu čaklumu un atalgos pēc nopelniem. Skorpions janvārī var izveidot izdevīgas iepazīšanās, kas ļaus uzlabot finansiālo situāciju un pakāpties pa karjeras kāpnēm.

Sieviete Skorpions janvārī bez šaubām var ņemt aizņēmumu, taču no lieliem pirkumiem labāk atteikties. Karjeras horoskops janvārim Skorpionam iesaka laikus apmaksāt rēķinus un nomaksāt visus kredītus.

Vīrietis Skorpions janvārī būs vērsts uz finansiālā stāvokļa uzlabošanu. Janvārī ir iespēja atrast jaunu, perspektīvu darbu un ieņemt jūsu izglītībai atbilstošu amatu. Ja tuvinieki lūgs jums aizdot naudu, Skorpions nedrīkst atteikt, pat tad, ja summa ir liela. Janvārī iespējams konflikts ar kolēģiem, tāpēc centieties apslāpēt savas emocijas.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Karīna 08.01.2017 at 11:07 - Atbildēt

    Tikko sācies jauns gads. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2017. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Starp citu – katra līdz marta beigām iegādātā Sindikāta pakete ir arī tava biļete papildus izlozei, kuras balvu fondā ne tikai trīs dizaina un tehnikas meistardarbi, bet arī pilnīgi jauns, jaudas un skaistuma pilnības iemiesojums BMW X6. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/QrjOvB