Lai maciņam silti! Karjeras un naudas horoskops janvārim visām horoskopa zīmēm

11-01-2017

Svari
svari

Karjeras horoskops 2017.gada janvārim Svariem prognozē mierpilnu laiku, kad pirmajā vietā izvirzīsies iemīļotā nodarbošanās, nevis finanšu stāvoklis. Par karjeru jūs uz laiku aizmirsīsiet, bet hobijs aizņems daudz laika. Ar visu sirdi jūs janvārī tieksieties pēc pārmaiņām, kā arī nolemsiet izveidot komerciālus sakarus. Lai iegūtu stabilitāti naudas jomā, Svari janvārī atradīs labu darbu internetā – sāks nodarboties ar publikāciju rakstīšanu.

Sievietes Svari būs vērstas uz karjeru, kā arī centīsies nostiprināt savu stāvokli sabiedrībā. Ne mazums naudas janvārī nāksies izdot ģimenei un bērniem, taču Svari būs priecīgi, ka var tērēties mīļoto labā. Karjeras horoskops janvārim sievietēm Svariem neiesaka mainīt darbības jomu.

Vīrieši Svari izklaidēsies un tērēs naudu pa labi un kreisi, lai gan jums janvārī būtu jāpieturas pie stingras ekonomijas. Naudas vēlāk pietrūks pat nelieliem pirkumiem. Pirms janvārī noslēgt izdevīgu kontraktu, Svariem būtu simt un vienu reizi jāpārdomā vilinošie piedāvājumi. Jūs var apmānīt un izkrāpt naudu pat tie, kam jūs ilgus gadus esat uzticējušies.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Karīna 08.01.2017 at 11:07 - Atbildēt

    Tikko sācies jauns gads. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2017. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Starp citu – katra līdz marta beigām iegādātā Sindikāta pakete ir arī tava biļete papildus izlozei, kuras balvu fondā ne tikai trīs dizaina un tehnikas meistardarbi, bet arī pilnīgi jauns, jaudas un skaistuma pilnības iemiesojums BMW X6. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/QrjOvB