Lai maciņam silti! Karjeras un naudas horoskops janvārim visām horoskopa zīmēm

11-01-2017

Jaunava
jaunava

2017.gada janvāra horoskops Jaunavai prognozē aktīvu iesaistīšanos kolēģu un jauno darbinieku dzīvē. Jūs uz laiku aizmirsīsiet par savu karjeru, bet sāksiet rūpēties par mazāk pieredzējušiem firmas darbiniekiem. Janvārī Jaunava sāks ieviest jaunas un radošas pieejas profesionālajā sfērā. Tas ne tikai patiks priekšniecībai, bet 2017.gadā atspoguļosies jūsu finansiālajā stāvoklī. Nauda Jaunavas maciņā sāks ienākt ar apskaužamu pastāvību. Attiecības kolektīvā var krasi pasliktināties kāda augstprātīga darbinieka dēļ.

Karjeras horoskops janvārim sievietei Jaunavai sola ne mazums problēmu un tēriņus, kas saistīti ar bērniem. Kas attiecas uz personīgo biznesu, tad likt cerības uz to nav vērts. Jaunava naudu janvārī var saņemt negaidīti un lielā apmērā. Jaunavai labāk nepievērst uzmanību kritikai no kolēģu puses.

Vīrietis Jaunava janvārī būs aizņemts ar nekustamo īpašumu pārdošanu, automašīnas iegādi un virzīšanos pa karjeras kāpnēm. Naudas pietiks visam, taču būs arī ievērojams nervu patēriņš. Janvāris ir lielisks mēnesis, lai izveidotu lietišķus sakarus un parakstītu dokumentus. Šomēnes Jaunavai vīrietim piedāvās darbu ārzemēs.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Karīna 08.01.2017 at 11:07 - Atbildēt

    Tikko sācies jauns gads. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2017. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Starp citu – katra līdz marta beigām iegādātā Sindikāta pakete ir arī tava biļete papildus izlozei, kuras balvu fondā ne tikai trīs dizaina un tehnikas meistardarbi, bet arī pilnīgi jauns, jaudas un skaistuma pilnības iemiesojums BMW X6. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/QrjOvB