Lai maciņam silti! Karjeras un naudas horoskops janvārim visām horoskopa zīmēm

11-01-2017

Vēzis
vezis

Ja Vēzis janvārī nodarbosies ar izglītošanos un nolems apgūt jaunu profesiju, tas labvēlīgi ietekmēs viņa finansiālo stāvokli un karjeras izaugsmi. Janvāra karjeras horoskops iesaka Vēzim sākt nodarboties ar savu biznesu. Radošas personības darbā ieviesīs oriģinālus projektus.

Attiecības ar priekšniecību janvārī būs teicamas, tāpēc var prasīt algas pielikumu un augstāku amatu. Galvenais – neesiet pārāk uzstājīgs un nepacietīgs. Ar finansēm situācija nokārtosies, bet negaidītus naudas līdzekļus varat sagaidīt no vecāka gadagājuma radiniekiem.

Karjeras horoskops janvārim sievietei Vēzim prognozē ne mazums tēriņu, kas saistīti ar remontu, bērniem un ceļojumiem. Ja jūs spēsiet izveidot labas attiecības ar bijušajiem biznesa partneriem, tad ievērojami pavirzīsieties uz priekšu karjeras ziņā. Nevajag ķerties pie visiem darbiem uzreiz un vēl jo vairāk – risināt svešas naudas problēmas.

Vīrietis Vēzis janvārī būs veiksmīgs naudas jautājumos un profesionālajā sfērā. Var droši aizņemties naudu uz procentiem un ieguldīt to izdevīgos projektos. Darbā Vēzim vajag izturēties atturīgāk, citādi no konflikta neizdosies izvairīties.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Karīna 08.01.2017 at 11:07 - Atbildēt

    Tikko sācies jauns gads. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2017. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Starp citu – katra līdz marta beigām iegādātā Sindikāta pakete ir arī tava biļete papildus izlozei, kuras balvu fondā ne tikai trīs dizaina un tehnikas meistardarbi, bet arī pilnīgi jauns, jaudas un skaistuma pilnības iemiesojums BMW X6. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/QrjOvB