Lai maciņam silti! Karjeras un naudas horoskops janvārim visām horoskopa zīmēm

11-01-2017

Dvīņi
dvini

2017.gada karjeras horoskops janvārim Dvīņiem prognozē mierīgu atmosfēru darbā un stabilu finansiālo stāvokli. Lai piesaistītu naudu, Dvīņiem janvārī nāksies nopietni strādāt, kā arī “novākt” no sava ceļa konkurentus. Janvāris nav labākais mēnesis, lai slēgtu līgumus un ņemtu kredītus. Ja Dvīņiem ir idejas, kā attīstīt firmu, par to var pastāstīt priekšniecībai. Jūsu viedoklī ieklausīsies pat tie kolēģi, kuriem stāžs un darba pieredze ir lielāka par jūsējo. Tikai nekļūstiet iedomīgs un mazāk stāstiet par nākotnes plāniem visiem, ko satiekat.

Karjeras horoskops janvārim sievietēm Dvīņiem sola teicamu finansiālo stāvokli. Jums būs tik daudz naudas, lai varētu atļauties jebkurus pirkumus, dāvanas tuvajiem cilvēkiem un pat ceļojumu. Janvārī Dvīņiem nevajag aizņemties lielas naudas summas personīgā biznesa attīstībai. Vīrieši Dvīņi 2017.gadā strādās trijos darbos, lai dabūtu naudu un atdotu parādus. Ar priekšnieku attiecības janvārī veidosies saspīlēti, tāpēc Dvīņiem nāksies nopietni aizdomāties par jaunu darbu un karjeru citā sfērā.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Karīna 08.01.2017 at 11:07 - Atbildēt

    Tikko sācies jauns gads. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2017. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Starp citu – katra līdz marta beigām iegādātā Sindikāta pakete ir arī tava biļete papildus izlozei, kuras balvu fondā ne tikai trīs dizaina un tehnikas meistardarbi, bet arī pilnīgi jauns, jaudas un skaistuma pilnības iemiesojums BMW X6. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/QrjOvB