Lai maciņam silti! Karjeras un naudas horoskops janvārim visām horoskopa zīmēm

11-01-2017

Vērsis
versis

Karjeras horoskops 2017.gada janvārim Vērsim sola jaunu, perspektīvu amatu. Pateicoties tam, jūs varēsiet nostiprināt savu finansiālo stāvokli uz visu gadu un pavirzīties uz priekšu karjerā. Jūs esat tik atbildīgs un punktuāls darbinieks, ka priekšnieks nolems jūs pagodināt ar prēmiju un palīdzēt atrisināt mājokļa jautājumus. Janvārī Vērsim piedāvās nodarboties ar perspektīviem projektiem. Gaidāmi komandējumi, auglīga ārvalstu sadarbība un naudas saņemšana mantojumā.

Janvāra horoskops sievietei Vērsim iesaka būt ekonomiskākai, lai nodrošinātu sevi finansiālā plānā tuvākajam pusgadam. Karjera ies kalnā tiem Vēršiem, kuriem netrūkst mērķtiecības un ambīciju. Attiecībās ar kolēģiem janvārī vajag būt atturīgākiem un piesardzīgākiem. Jums darbavietā mēģina ieriebt.

Vīrietis Vērsis janvārī īstenos ne mazums projektu, par kuriem saņems lielu peļņu. Tikai nemēģiniet iztērēt visu naudu uzreiz, bet daļu atlieciet atvaļinājumam un ģimenes vajadzībām. Kolektīvā Vērsis parādīs sevi kā neoficiālu, bet pārliecinātu komandas līderi. Janvāra beigās gaidāmi negaidīti naudas līdzekļi no attāla radinieka.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Karīna 08.01.2017 at 11:07 - Atbildēt

    Tikko sācies jauns gads. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2017. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Starp citu – katra līdz marta beigām iegādātā Sindikāta pakete ir arī tava biļete papildus izlozei, kuras balvu fondā ne tikai trīs dizaina un tehnikas meistardarbi, bet arī pilnīgi jauns, jaudas un skaistuma pilnības iemiesojums BMW X6. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/QrjOvB