Lai maciņam silti! Karjeras un naudas horoskops janvārim visām horoskopa zīmēm

11-01-2017

Zivis
zivis


2017.gada janvāra karjeras horoskops Zivīm sola daudz jaunu projektu, naudas piedāvājumu un profesionālo plānu. Ja jūs ieklausīsieties savā iekšējā balsī, tad ātri gūsiet panākumus darbā un biznesā. Dažkārt janvārī Zivīm būs lietderīgi peldēt pa straumi, lai koncentrētos uz galvenajiem jautājumiem un atrisinātu vairākas finanšu problēmas. Naudu Zivis saņems, taču ne uzreiz un tādā apmērā, kā gaidīts.

Sievietēm Zivīm janvārī būs visas izredzes uz to, lai izveidotu galvu reibinošu karjeru. Neatsakieties no izdevīgiem piedāvājumiem un 2017.gadā vairāk komunicējiet ar perspektīvām personībām. Jaunas iepazīšanās palīdzēs jums ievērojami pavirzīties uz priekšu profesionālajā jomā. Ar konkurentiem sievietēm Zivīm izdosies izrēķināties ātri un bez zaudējumiem.

Karjeras horoskops janvārim vīriešiem Zivīm sola pieklājīgu amatu un finansiālu peļņu. Neatsakieties no ietekmīgu personību palīdzības, taču paši aizdot naudu pat nemēģiniet. Ar priekšniecību vīriešiem Zivīm var izveidoties nopietnas saķeršanās. Janvārī jums labāk ar priekšnieku nestrīdēties, bet mierīgi nodoties savam darbam. Ja jums ir personīgais bizness, tas noteikti nesīs lielu naudu.

Avots: “astrorok.ru”

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Karīna 08.01.2017 at 11:07 - Atbildēt

    Tikko sācies jauns gads. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2017. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Starp citu – katra līdz marta beigām iegādātā Sindikāta pakete ir arī tava biļete papildus izlozei, kuras balvu fondā ne tikai trīs dizaina un tehnikas meistardarbi, bet arī pilnīgi jauns, jaudas un skaistuma pilnības iemiesojums BMW X6. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/QrjOvB