Lai maciņam silti! Karjeras un naudas horoskops janvārim visām horoskopa zīmēm

11-01-2017

Ūdensvīrs
udensvirs

Karjeras horoskops 2017.gada janvārim Ūdensvīram iesaka darbā izrādīt lielāku iniciatīvu, citādi jūsu interesantākās idejas pārtvers citi darbinieki. Priekšniecība palīdzēs jums atrisināt daudzus sarežģītus jautājumus, kas attiecas uz naudu un karjeru. Ja Ūdensvīram ir mērķis, tad janvārī uz to vajag uz to virzīties pa jebkādiem ceļiem. Tikai “neejiet pāri līķiem”, citādi 2017.gadā pats nonāksiet grūtās situācijās. Finanšu būs pietiekami, tāpēc Ūdensvīrs nonāks izvēles priekšā – iztērēt visu vai atlikt naudu lieliem pirkumiem. Janvārī var paaugstināt kvalifikāciju vai iestāties mācību iestādē.

Sievietēm Ūdensvīriem 2017.gadā nepieciešams patstāvīgi nodarboties ar finanšu jautājumiem. Ja jums ir kopīgs bizness ar draugiem, esiet uzmanīgi. Karjeras horoskops sievietēm Ūdensvīriem prognozē izdevīgus kontraktus un lietišķās tikšanās. Karjeras kāpums nav gaidāms, taču sākt savu biznesu variet bez šaubām.

Vīrieši Ūdensvīri naudu tērēs vairāk, nekā krās, jo vēlēsies iepriecināt tuviniekus ar dāvanām un pārsteigumiem. Iespēju robežās atdodiet visus parādus, lai tie nevilktos līdzi visu gadu.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Karīna 08.01.2017 at 11:07 - Atbildēt

    Tikko sācies jauns gads. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2017. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Starp citu – katra līdz marta beigām iegādātā Sindikāta pakete ir arī tava biļete papildus izlozei, kuras balvu fondā ne tikai trīs dizaina un tehnikas meistardarbi, bet arī pilnīgi jauns, jaudas un skaistuma pilnības iemiesojums BMW X6. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/QrjOvB