Lai maciņam silti! Karjeras un naudas horoskops janvārim visām horoskopa zīmēm

11-01-2017

Mežāzis
mezazis

Karjeras horoskops 2017.gada janvārim Mežāzim prognozē teicamu stāvokli naudas ziņā. Taču par darbu un personīgo biznesu to nevarētu teikt. Mežāzim nāksies daudz strādāt un vienoties ar lietišķajiem partneriem, lai panāktu vēlamo rezultātu. Janvārī Mežāzis var droši meklēt jaunu darbu un būvēt karjeru. Ja jūs vēlēsiet paņemt kredītu, tad janvāris ir tam lieliski piemērots laiks. Iespējams, Mežāzim piedāvās jaunu amatu, taču viņš nobīsies no atbildības, kas ir veltīgi.

Janvāra karjeras horoskops sievietei Mežāzim iesaka palīdzēt tiem, kam finansiālais stāvoklis ir pavisam bēdīgs. Ticiet, tas jums nāks atpakaļ ar uzviju. Karjeras plānā galvenais ir nesteigties un neraizēties – tad janvārī parādīsies izdevīgi piedāvājumi no paziņu un draugu puses. Mežāzim atdos parādus, un naudas pietiks pat dārgākajiem pirkumiem.
Vīriešiem Mežāžiem jābūt modriem un jāvāc informācija, kas attiecas uz darbu, karjeru un naudas ieguldījumiem. Jūs paaugstinās amatā, kā arī pagodinās ar prēmiju par veiksmīgu darbu.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...