Lai maciņam silti! Karjeras un naudas horoskops janvārim visām horoskopa zīmēm

11-01-2017

Mežāzis
mezazis

Karjeras horoskops 2017.gada janvārim Mežāzim prognozē teicamu stāvokli naudas ziņā. Taču par darbu un personīgo biznesu to nevarētu teikt. Mežāzim nāksies daudz strādāt un vienoties ar lietišķajiem partneriem, lai panāktu vēlamo rezultātu. Janvārī Mežāzis var droši meklēt jaunu darbu un būvēt karjeru. Ja jūs vēlēsiet paņemt kredītu, tad janvāris ir tam lieliski piemērots laiks. Iespējams, Mežāzim piedāvās jaunu amatu, taču viņš nobīsies no atbildības, kas ir veltīgi.

Janvāra karjeras horoskops sievietei Mežāzim iesaka palīdzēt tiem, kam finansiālais stāvoklis ir pavisam bēdīgs. Ticiet, tas jums nāks atpakaļ ar uzviju. Karjeras plānā galvenais ir nesteigties un neraizēties – tad janvārī parādīsies izdevīgi piedāvājumi no paziņu un draugu puses. Mežāzim atdos parādus, un naudas pietiks pat dārgākajiem pirkumiem.
Vīriešiem Mežāžiem jābūt modriem un jāvāc informācija, kas attiecas uz darbu, karjeru un naudas ieguldījumiem. Jūs paaugstinās amatā, kā arī pagodinās ar prēmiju par veiksmīgu darbu.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Karīna 08.01.2017 at 11:07 - Atbildēt

    Tikko sācies jauns gads. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2017. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Starp citu – katra līdz marta beigām iegādātā Sindikāta pakete ir arī tava biļete papildus izlozei, kuras balvu fondā ne tikai trīs dizaina un tehnikas meistardarbi, bet arī pilnīgi jauns, jaudas un skaistuma pilnības iemiesojums BMW X6. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/QrjOvB