Lai maciņam silti! Karjeras un naudas horoskops janvārim visām horoskopa zīmēm

11-01-2017

Strēlnieks
strelnieks

2017.gada janvāra karjeras horoskops iesaka Strēlniekam paaugstināt kvalifikāciju, sākt apgūt kādu svešvalodu vai iestāties mācību iestādē. Neapstājieties pie sasniegtā karjerā, jo jūs spējat vairāk. Janvārī Strēlnieks saņems no ārvalstu partneriem piedāvājumus, kuri nākotnē ļaus kļūt bagātam un nostiprināt savu profesionālo stāvokli. Finanses ienāks vajadzīgajā daudzumā un precīzos termiņos, tāpēc atļaujieties doties iepirkšanās tūrē. Ja Strēlnieks pats izlems, kas viņam ir svarīgāk – nauda vai darbs, tad janvārī virzīsies vajadzīgajā virzienā.

Karjeras horoskops janvārim sievietei Strēlniekam iesaka krāt, nevis tērēt naudu nenozīmīgiem pirkumiem. Lietderīgi ir izveidot ģimenes budžetu, lai 2017.gadā izdevumi nepārsniegtu ieņēmumus. Janvāris ir piemērots mēnesis, lai sāktu nodarboties ar biznesu un kāptu pa karjeras kāpnēm. Sievietei Strēlniekam ir iespējamas domstarpības ar radiniekiem naudas dēļ.

Vīrietis Strēlnieks janvārī būs nopietni noskaņots uz darbu, karjeru un finanšu vairošanu. Apdāviniet savus tuviniekus, ja gūsiet labus ienākumus. Janvārī Strēlniekam iespējams tāls lietišķais brauciens, kā arī konflikts ar biznesa partneriem.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Karīna 08.01.2017 at 11:07 - Atbildēt

    Tikko sācies jauns gads. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2017. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Starp citu – katra līdz marta beigām iegādātā Sindikāta pakete ir arī tava biļete papildus izlozei, kuras balvu fondā ne tikai trīs dizaina un tehnikas meistardarbi, bet arī pilnīgi jauns, jaudas un skaistuma pilnības iemiesojums BMW X6. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/QrjOvB