Lai maciņam silti! Karjeras un naudas horoskops janvārim visām horoskopa zīmēm

11-01-2017

Strēlnieks
strelnieks

2017.gada janvāra karjeras horoskops iesaka Strēlniekam paaugstināt kvalifikāciju, sākt apgūt kādu svešvalodu vai iestāties mācību iestādē. Neapstājieties pie sasniegtā karjerā, jo jūs spējat vairāk. Janvārī Strēlnieks saņems no ārvalstu partneriem piedāvājumus, kuri nākotnē ļaus kļūt bagātam un nostiprināt savu profesionālo stāvokli. Finanses ienāks vajadzīgajā daudzumā un precīzos termiņos, tāpēc atļaujieties doties iepirkšanās tūrē. Ja Strēlnieks pats izlems, kas viņam ir svarīgāk – nauda vai darbs, tad janvārī virzīsies vajadzīgajā virzienā.

Karjeras horoskops janvārim sievietei Strēlniekam iesaka krāt, nevis tērēt naudu nenozīmīgiem pirkumiem. Lietderīgi ir izveidot ģimenes budžetu, lai 2017.gadā izdevumi nepārsniegtu ieņēmumus. Janvāris ir piemērots mēnesis, lai sāktu nodarboties ar biznesu un kāptu pa karjeras kāpnēm. Sievietei Strēlniekam ir iespējamas domstarpības ar radiniekiem naudas dēļ.

Vīrietis Strēlnieks janvārī būs nopietni noskaņots uz darbu, karjeru un finanšu vairošanu. Apdāviniet savus tuviniekus, ja gūsiet labus ienākumus. Janvārī Strēlniekam iespējams tāls lietišķais brauciens, kā arī konflikts ar biznesa partneriem.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...