Katram savs bioloģiskais gads, labie un sliktie mēneši. Ar ko atšķiras no kalendārā?

08-08-2017

sveces1

Mēs bieži žēlojamies, ka domās gribētos vai kalnus gāzt, taču reālajā dzīvē pietrūkst spēka, enerģijas, elementāri vienkāršas situācijas reizēm tik ļoti samezglojas, ka galu neatrast… Cēlonis tam visam var būt arī tas, ka neprotam pareizi organizēt savu dzīvi.

Šajā ziņā daudz var līdzēt savu individuālo bioritmu izzināšana.

Ar ko bioloģiskais gads atšķiras no kalendārā
Pat bērni zina, ka jauns gads sākas 1. janvārī. Taču katram cilvēkam ir arī savs personīgais laika atskaites punkts – tā ir viņa dzimšanas diena. Šajā vēsturiskajā brīdī, kad cilvēks tikko ieradies pasaulē un izdarījis pirmo elpas vilcienu, viņa organisms ieslēdz “bioloģisko pulksteni” , un viens tā aplis ir dzīves gads.

Bioloģiskais gads, tāpat kā kalendārais, ir sadalīts 12 mēnešos, kas jāskaita šādi: piemēram, jūs esat dzimis 10. februārī – tātad pirmais mēnesis ir no dzimšanas dienas līdz 10. martam, bet pēdējais – no 10. janvāra līdz dzimšanas dienai, proti, 10. februārim.

Savu bioloģisko gadu organisms izdzīvo noteiktā ritmā, kurā ir gan kāpumi, gan kritumi. Lai darbspējas un labu garastāvokli varētu saglabāt visa gada garumā, jāzina, ka lielus darba apjomus un aktīvu atpūtu nedrīkst plānot spēka izsīkuma periodos.

Rīkojoties pretēji bioritmiem, proti, ar varu piespiežot sevi maksimāli sasprindzināties tā sauktajos vājajos mēnešos, ir liels risks nopietni saslimt. Piemēram, tik bieži pieminētais hroniskā noguruma sindroms un dažādās depresijas bieži notiek tieši tad, kad mūsu pašu vainas dēļ notikusi kļūme “bioloģiskā dispečera” darbā.

Šķir nākamo lapu un uzzini sliktos mēnešus!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...

1 Comment

  1. Anete 09.08.2017 at 14:00 - Atbildēt

    Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ja vien neesi kādās koruptīvās shēmās vai noziedzībā, ne Latvijā, pat ne kādā starptaustiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi – knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palnagu vai Pērnavu.
    Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un rīkojies. Pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā! https://goo.gl/a0n1qT