Kas īsti ir ļauna acs, kā to atpazīt un novērst?

16-01-2018

Slavenie austrumu amuleti pret ļauno aci.

Slavenie austrumu amuleti pret ļauno aci.


KAS IR ĻAUNA ACS?

Bieži dzird pieminam “ļaunu aci”, bet ko tas īsti nozīmē? Meklējot informāciju, bieži uzdursies dažādiem sarežģītiem formulējumiem, bet, kā skaidro dziedniece Alla Romanova: vienkāršiem vārdiem, tā ir negatīva iedarbība uz cilvēku, ko īsteno otrs cilvēks – kā apzināti, tā arī neapzināti.

Mazliet smalkāks un ezoteriskāks formulējums: ļauna acs ir kaut kas līdzīgs enerģētiskam sabiezējumam, kas kā dēle piesūcas cilvēka bioenerģētiskajam laukam.

Šī “dēle” sāk pakāpeniski izsūkt no cilvēka dzīvības spēkus, un tas neapšaubāmi ietekmē upura uzvedību.

KĀ NOTEIKT ĻAUNU ACI?
launa_acs2

Ļaunu aci noteikt ir vienkārši. Bērniem, īpaši vecumā līdz vienam gadam, tā izpaužas šādi:
– kaprīzes bez iemesla, bieži bērnu nekādi neizdodas nomierināt;
– strauja temperatūras paaugstināšanās, arī bez iemesla un strauji. Svarīgi – pēc dažām stundām bērns ir atkal vesels it kā nekas nebūtu noticis;
– ļoti nemierīgs miegs, raudas un kliedzieni miegā;
– tieši pretēji – vārgums, miegainība, nogurums, slābanums;
– čurāšana gultā;
– pārmērīga agresija, kas bērnam nav bijusi raksturīga: var sākt sist, kost citiem bērniem un pieaugušajiem, svaidīties ar lietām, plēst rotaļlietas, nereaģēt uz aizrādījumiem.

Pieaugušajiem ļauna acs izpaužas dažādi, bet ir arī kopēji simptomi:
– asas galvassāpes, nelabums, vemšana, reiboņi, caureja, ādas izmaiņas;
– roku, kāju drebēšana, drudzis, drebuļi;
– panikas lēkmes, trauksme;
– nervozitāte, aizkaitināmība;
– veselības stāvokļa pasliktināšanās, hronisku slimību saasināšanās;
– strauja asinsspiediena paaugstināšanās vai pazemināšanās, gaisa trūkums;
– pūtīšu parādīšanās, melnie punkti un citi izsitumi uz ķermeņa, īpaši – sejas.

KAS NOTIKS, JA NEKO NEDARĪSI?
launa_acs

Ar ko tas viss draud, droši vien nebūs sīki jāskaidro. Ja ļauna acs uzlikta zīdainim, sekas var būt traģiskas. Tieši tāpēc mūsu senčiem bija paraža līdz gada vecumam zīdaiņus nevienam nerādīt, ja iespējams, pat ne tuvākajiem radiniekiem, jo ļaunu aci ļoti bieži uzliek neapzināti.
Pieaugušajiem situācija ir līdzīga – skauģi un pseidolabvēļi var noskatīt ar ļaunu aci veiksmīgus cilvēkus.

Ir veidi, kā neļaut sev uzlikt ļaunu aci, tostarp dažādi amuleti, pirkstu sakrustošana, mēles sakošana, slēgtu pozu ieņemšana un citi.

Bērniem kopš senatnes pie gultiņas sēja košu lupatiņu, ar domu, ka tā piesaistīs pirmo melnās acs skatienu un iedarbība uz bērnu nebūs tik spēcīga.

KĀ NOŅEMT ĻAUNU ACI?
udens

Kā tad notiek ļaunās acs noņemšana, ja tā jau uzlikta? Vispirms skaidri jāapzinās – ļauna acs pati no sevis nepazudīs. Ir vienkārši, bet iedarbīgi līdzekļi, kā to izdarīt:
– Labākā aizsardzība mazam bērnam ir māte, viņš vēl nevar atbrīvoties no sliktas enerģijas patstāvīgi; senos laikos mātes apslaucīja bērnu ar brunču apakšmalu vai nolaizīja, pēc tam trīs reizes spļaujot pār kreiso plecu;
– ļoti labs līdzeklis – lūgšanas, īpaši dažādos kristiešu svētkos;
– slikto enerģētiku lieliski neitralizē Vasarsvētkos vāktu zāļu tējas uzlējums;
– ļoti labi palīdz mazgāšanās tekošā ūdenī vai dušā – kopš senseniem laikiem zināma ūdens unikālā spēja novākt un nomazgāt negatīvo enerģiju;
– lielisks ārstniecisks efekts ir pirtij un saunai;
– parasta vārāmā sāls ļoti labi uzsūc enerģiju, pēc tam tā jāizmet;
– tāpat ir dažādi rituāli un vārdojumi ļaunas acs noņemšanai.

Ja parastie pasākumi nepalīdz, bet ar bērnu vai pieaugušo turpina notikt nelabas lietas pilnīgi bez iemesla, vērts apdomāt vēršanos pie dziednieka vai ekstrasensa, uzskata šīs jomas pārstāvji.

loading...

1 Comment

  1. Karīna 21.11.2017 at 05:53 - Atbildēt

    Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ne Latvijā, pat ne kādā starptaustiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi – knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palnagu vai Pērnavu. Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un rīkojies. Pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā! Saite: https://goo.gl/yfrtlJ