Kādas kāzu kleitas patīk latviešu līgavām? Skaties bildes un video

21-02-2018

Publicitātes foto

Publicitātes foto


Šosvētdien, 18. februārī Viļņa kļuva par kāzu modes galvaspilsētu. Jau otro gadu pēc kārtas L’Oreal Professionnel Baltic Kāzu modes izstāde norisinājās modernā un greznā Viļņas Lieltirgotāju klubā, kur dizaineri un meistari no Baltijas valstīm prezentēja karstākās kāzu kleitu kolekcijas, frizūras un grima tendences 2018. gadā. Latviju pārstāvēja Dace Bahmane (Dace Bahmann).

BBFS2018 Backstage - Jurgita Lukos Photography-021_WEB

Izstādē tika demonstrētas visbrīnišķīgākās līgavu kleitas: kāzu kleitas spilgtos un arī pasteļtoņos aizstāja tradicionāli baltās kleitas, tērpi ar etnogrāfiskajiem motīviem, īsas divdaļīgas kleitas vai arī ziedu rotātas kleitas, unikālas trikotāžas kreklu un pufīgo svārku kombinācijas.
BBFS2018 Backstage - Jurgita Lukos Photography-022_WEB
V-veida izgriezumi, smokingu stila tērps ar šortiem un gariem svārkiem, no žaketēm veidotas kleitas un citi meistardarbi. Savukārt, dizaineris Roberts Kalinkins prezentēja, iespējams, visdārgāko kleitu Lietuvā. Tā bija dekorēta ar 23 karātu 219 dimanta gabaliņiem, kuras vērtība sasniedza 24 000 eiro. Šo modeli īpaši apsargāja drošības personāls.

BBFS2018 Backstage - Jurgita Lukos Photography-023_WEB
Lietuvas, Latvijas un Baltkrievijas dizaineri un modes nami izstādē demonstrēja jaunākās kāzu un vakarkleitas, kā arī vīriešu kostīmus, L’Oréal Professionnel matu stilisti demonstrēja savu radošumu jaunās kāzu frizūrās un “Carolina Make Up Studio” grima profesionāļi uzbūra eleganto kāzu grimu.

BBFS2018 Backstage - Jurgita Lukos Photography-024_WEB
“Floristai ant ribos” iepazīstināja ar nākamās kāzu sezonas tendencēm floristikā, savukārt itāļu apakšveļas ražotāji “Intimissimi” prezentēja savu jaunāko apakšveļas kolekciju.

BBFS2018 Backstage - Jurgita Lukos Photography-019_WEB
Kāzu modes izstāde bija pārsteigumu pilna: lietuviešu dizaineris Egidijs Rainis (Egidijus Rainys) demonstrēja īpašās kleitas, kas veidotas šim īpašajam pasākumam. Viesiem tika sniegta iespēja apbrīnot kreatīvas un izsmalcinātas trikotāžas auduma kleitas Milda Bordeaux instalācijā. Apmeklētājus īpaši sajūsmināja kāzu kleitu kolekcija Bārbiju lellēm, kuru pirmo reizi Lietuvā izstrādāja dizaineris Ķēstutis Rimdžus (Kæstutis Rimdžius).

BBFS2018 Backstage - Jurgita Lukos Photography-025_WEB

Talantīgie lietuviešu dizaineri Roberts Kalinkins (Robert Kalinkin), Agne Deveikite (Agnë Deveikytë), Raimonda Sile (Raimonda Silë), Aida Kapočūte (Aida Kapočiūtë), Airida Skrickiene (Airida Skrickienë), luksus kleitu modes salons “Diva” un RC fashion Zolotas Baltic jau otro reizi Baltijas modes izstādē prezentēja savas kāzu kleitu kolekcijas.
BBFS2018 Backstage - Jurgita Lukos Photography-026_WEB

Arī citu valstu pārstāvji piedalījās satriecošajā izstādē: Baltkrievijā dibinātā modes māja “Mukago” un Anastasija Falkoviča (Anastasia Falkovich), Latvijas modes dizainere Dace Bachmann un Igaunijas modes blogs “Wuruhi” iepazīstināja ar igauņu juvelierizstrādājumu dizaineru darbiem.

https://www.youtube.com/watch?v=RkrxXCZcXXg

loading...