Kā veselību ietekmē katra Mēness fāze? Ieteikumi, ko katrā no tām darīt

27-04-2017

sieviete_pilnmeness


Mēness fāzes un veselība
Jau kopš seniem laikiem zināms, ka Mēnesim ir ārkārtīgi liela ietekme uz cilvēka veselību. Dzīvojot pēc Mēness kalendāra, iespējams uzveikt kaites un vienmēr justies mundram un dzīvespriecīgam.

Mēness cikls sākas jaunā mēnesī un sastāv no četrām fāzēm. Vispirms parādās tievs sirpis, kas līdzinās burta “p” lokam. Tas pakāpeniski palielinās un iestājas pilnmēness, kad pie debesīm spīd viss apaļais disks. Pēc tam mēness sāk dilt, līdz atkal kļūst redzams tievs disks, kas nu jau atgādina burta “d” loku, bet pēc tam – pazūd pavisam. Starp citu, tieši pēc šīs nosacītās līdzības ar burtiem ir pavisam viegli noteikt, vai mēness ir augošs vai dilstošs – lokam domās jāpievelk svītriņa: ja veidojas burts “p”, nakts spīdeklis pieaugs, bet, ja “d” – dilst. Pilns fāzu maiņas periods ir 29,5 dienas.

Katra no šīm fāzēm atšķirīgi ietekmē cilvēka fizisko un emocionālo stāvokli. Pavisam negaidot rodas savādas garastāvokļa maiņas. Pilnmēness laikā pārņem neizprotams nemiers, nervozitāte un galvassāpes, bet jaunā mēnesī uznāk sagurums un apātija… Ļoti daudzas slimības parādās tāpēc, ka cilvēki cenšas lauzt visus tos bioritmus, kurus mūsos ielikusi pati daba. Ja tas tiek darīts regulāri, pamazām attīstās visādas kaites: kuņģa-zarnu trakta, locītavu un mugurkaula, bronhu un plaušu slimības, traucējumi sirds-asinsvadu, uroģenitālajā un nervu sistēmā utt. Patiesībā no visām šīm likstām var atbrīvoties, un tas nemaz nav tik sarežģīti – tikai jāiemācās sadzīvot ar mēness bioritmiem.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4
loading...