Izvēlies pareizo sveces krāsu, lai piesaistītu sev vēlamo dzīvē!

05-01-2018

sveces

Ar svecēm cilvēki kopš senseniem laikiem izgaismoja savus mājokļus, bet ar to parastas sveces labums nebeidzas. Ar sveču palīdzību var iegūt abpusēju mīlestību, palielināt ienākumus vai aizsargāties no ienaidniekiem.

Pirmajā acu uzmetienā var šķist, ka krāsai, materiālam un sveces lielumam ir otršķirīga nozīme. Taču tas tā nav. Praktiķi zina – dažādiem mērķiem nepieciešams savs, noteikts sveces veids. Piemēram, vienas krāsas sveces piesaista naudu, bet citas krāsas sveces pamodina kaisli starp laulātajiem. Pirmās labāk iedegt pie darba galda, bet otrās – guļamistabā.

Labākā izvēle rituālajai svecei ir vasks. Tas ir dabīgs materiāls, kas saistīts ar dzīvu spēku. Kopā ar uguni tas nodrošina ticamu rezultātu, veicot zīlēšanu ar sveci, un arī labi noder rituālu veikšanai. Vaska svece, kas pagatavota pašu rokām, būs spēcīgāka par veikalā pirkto.

Bet ne vienmēr iespējams izgatavot sveci mājas apstākļos. Šajā gadījumā vaska vai parafīna sveci var iegādāties. Ievies sveci, un laiku pa laikam aizdedzot to, tu izmainīsi sava mājokļa enerģētiku, bet kopā ar to arī savu dzīvi.

Sveces krāsas bagātības, mīlestības un veiksmes piesaistīšanai – nākamajā lapā!

Pirms iegādāties sveci, izlem, kādam mērķim tu to izmantosi. Vaska sveču un to krāsu nozīme ir ļoti atšķirīga. Atkarībā no tā nepieciešams izvēlēties tavai situācijai piemērotu krāsu.

Baltā krāsa. Šādas sveces ir labas aizsardzības rituālu veikšanai. Tā nomierina un sniedz harmoniju. Baltu sveci labi aizdegt guļamistabā, ja esi sastrīdējies/sastrīdējusies ar mīļoto cilvēku. Gaišais materiāls arī ir labi piemērots meditācijai uz sveces liesmu.
dzeltena
Dzeltenā krāsa. Šāda svece strādā ar mājokļa enerģētiku, piesaistot labklājību un atbrīvojot no negatīvā. Tiek uzskatīts, ka tā labvēlīgi ietekmē arī noskaņojumu, uzlabojot cilvēka iekšējo stāvokli. Sveci var aizdegt kopā ar vīraku vai aromātiskajām eļļām, lai pastiprinātu tās efektu. Teicams papildinājums būs pareizi izvēlēti aromātiskie kociņi, kas piesaista mīlestību vai bagātību.
Red Candle
Sarkanā krāsa. Šī krāsa tiek vienlaikus uzskatīta par asins un kaislības krāsu. To izmanto pieburšanā, lai iedegtu kaisli, bet sarkanas krāsas svecīte var kalpot arī aizsardzībai. Tā nostiprinās organismu, dāvās spēkus cīņai ar apstākļiem, aizsargās īpašnieku no enerģētiskiem triecieniem. Apstaigājot savu mājokli ar iedegtu sarkanu sveci, tu pasargāsi to no negatīvā.

Oranžā krāsa. Veiksmes krāsa. Šādu sveci ir labi iedegt pirms atbildīga pasākuma, piemēram, uzstāšanās publikas priekšā, randiņa vai darījuma, kuram noteikti jābūt tev par labu.

Zaļā krāsa. Naudas krāsa. Aizdedzot mājoklī zaļu sveci, tu liec Visumam saprast, ka gribētu uzlabot savu finanšu stāvokli. Ar zaļu sveci var aizsargāt maciņu, lai to nenozagtu un nauda tajā neapsīktu. Lai to panāktu, trīs reizes pulksteņrādītāja virzienā apļo iedegtu sveci apkārt makam, it kā iezīmētu apkārtni ap to. Turklāt zaļā ir veselības krāsa. Lai uzlabotu pašsajūtu, pārstātu slimot, noņemtu trauksmi vai galvassāpes, zaļu sveci tu vari iedegt savā guļamistabā un atstāt to degam neilgu laika sprīdi.

Zilā krāsa. Intuīcijas krāsa. Palīdz uzzināt patiesību. Tā piesaista vēlamās pārmaiņas. Var kombinēt šo sveci ar citu. Piemēram, ja tu gribi atrast savu aicinājumu un pelnīt vairāk, nekā pašlaik, pamēģini aizdegt zilu un zaļu sveci.

Gaiši zilā krāsa. Šāda svece vienlaikus palīdz atrast sevi un nomierināt iekšējos dēmonus. To arī labi iedegt, lai panāktu samierināšanos. Gaiši zilā krāsa noņem trauksmi un noskaņo uz meditatīvu stāvokli.

violeta1
Violetā krāsa. Mistiska krāsa. Ja zilā krāsa pastiprina sesto maņu, bet sarkanā stiprina fiziskos spēkus, tad kopā tās atbrīvo tavu iekšējo enerģiju.

Zelta krāsa (vai citas mirdzošas sveces). Tās tiek izgatavotas, lai dedzinātu svētkos un radītu svinīgu atmosfēru. Taču ar šādu sveci var ieviest dažādību arī pelēkajā ikdienā. Iegādājies zelta krāsas sveci, nogaidi mierīgu brīdi, kad tevi neviens netraucē, aizdedz sveci un pamēģini krāsās iztēloties vēlamo. Iedomājies, kā tu vari to iegūt, ko dari tā labā, kāds būs tavs triumfs, kad iegūsi vēlamo.
melna_svece
Melnā krāsa. Dažkārt sastopamas arī šādas krāsas sveces. To nereti izmanto lāsta uzlikšanai. Tās izsūc enerģiju no sava īpašnieka, barojoties no tās. Uzliekot negatīvu, svarīgi ir atcerēties, ka tas vienmēr atgriežas, dod atbildes triecienu tam, kurš ir iecerējis ļaunus darbus.

Pievērs uzmanību tam, kā svece deg – tas var daudz ko pastāstīt par tavām iecerēm.

Ja svece deg nevienmērīgi, mirguļo, tas nozīmē, ka tu pats/pati netici, ka tev kaut kas izdosies. Svecei nepietiek enerģijas lādiņa, lai atrisinātu tavas problēmas bez tavas palīdzības.

Izdalās sodrēji – nepārdzīvo, tas nozīmē, ka svece sadedzina negatīvu, kas uzkrājies tavā mājoklī.

Svece nodziest – tā ir nopietna zīme no augšas, ka tavas domas izjauc līdzsvaru. Nav jēgas censties īstenot tavu vēlēšanos. Tev vajag mainīt savas prioritātes – iespējams, ir kaut kas tev svarīgāks, bet tu to ignorē.

Svece degot sāk krakšķēt, pīkstēt, izdot skaņas – tas nozīmē, ka tavā mājoklī atrodas viesi no viņpasaules, kas grib tev kaut ko pavēstīt. Nebaidies, tie var būt tavi tuvinieki, kas vēlas tevi pasargāt vai pavēstīt kaut ko svarīgu. Ieklausies, iespējams, tu spēsi saprast viņu vēstījumu.

Iedegt sveces mājoklī ir ļoti vērtīgi. Ieteicams to darīt vismaz reizi mēnesī. Tas spēs tevi aizsargāt, barot ar enerģiju un palīdzēt atrisināt problēmas. Pastāsti saviem draugiem par sveču spēku un izmanto tās tikai labiem mērķiem.

Universāls rituāls ar krāsainu sveci

Ar katru sveci var strādāt dažādi, bet ir arī kopēja metode, kurai der jebkura svecīte. Uzraksti vēlamo uz papīra un sadedzini to sveces liesmā. Sveces krāsu izvēlies, vadoties no savas vēlēšanās – ja tā saistīta ar bagātību, atceries par zaļās sveces nozīmi, bet, ja ar personīgo laimi, tad sameklē sarkanu vai rozā sveci.

Avots: “mirror-venus.ru”

loading...