Kā nepārvērsties par “neredzamo cilvēku”? Apģērbs, kas pamatos maina cilvēka enerģētiku

19-01-2018

drebes

Apģērbs nav tikai tava tēla neatņemama sastāvdaļa. Tas palīdz kļūt pārliecinātākai un izvairīties no daudzām nepatikšanām. Ir daudz ticējumu saistībā ar apģērbu, kas var daudziem palīdzēt pat racionālajā mūsdienu pasaulē.

Katra cilvēka garderobi veido daudzas un dažādas lietas. Reizēm to kļūst tik daudz, ka grūti ne tikai atrast vajadzīgo lietu, bet arī saprast, ko vērts atstāt, savukārt no kā vajadzētu atbrīvoties. Lai nepiesaistītu negatīvu enerģētiku, izslēdz no savas garderobes lietas ar negatīvu enerģētiku.

Svešu cilvēku drēbes
Daudz ticējumu saistīts ar svešiem apģērba gabaliem. Viens no galvenajiem ir fakts, ka apģērbs spēj burtiski nolasīt saimnieka emocijas un “ierakstīt” tās. Tāpēc labāk atbrīvoties no lietām, kuru liktenis nav zināms. Tā tu sevi pasargāsi no enerģētikas un biolauka izjaukšanas. Valkājot tādas drēbes, cilvēks bieži saskaras ar sīkām nepatikšanām, bēdīgiem pārpratumiem, bet vēlāk var draudēt arī lielas neveiksmes un slimības.

Mirušu cilvēku drēbes un lietas
Ekstrasensi visi kā viens iesaka mirušu cilvēku drēbes sadedzināt. Tās neatnesīs laimi un prieku cilvēkam, kurš nolēmis tās valkāt. Tieši pretēji, viņu gaida strīdi ģimenē, darba un veselības zaudēšana un citas nepatikšanas.

Kas attiecas uz ģimenes dārglietām, tās nepieciešams “attīrīt” ar svētīta vai avota ūdens palīdzību, noskaitīt pie tām lūgšanas. Palūdziet tām nenodarīt neko ļaunu, jo jūs taču neko sliktu to iepriekšējam saimniekam nevēlējāt.

Lietas, kas saistītas ar sliktām atmiņām
Katra cilvēka dzīvē ir kāpumi un kritumi. Ja ievēroji dīvainu likumsakarību: noteiktā apģērbā tevi vajā nepatikšanas – atbrīvojies no tā. Ekstrasensi apgalvo, ka apģērbs viegli ieraksta emocijas, bet pēc tam atkal atgriežas gan prieka, gan skumju brīžos.

Atvadoties no pagātnes, sadedziniet visus tiltus, neskatoties atpakaļ un nenožēlojot. Šo vērtīgo padomu vērts vienreiz īstenot un atcerēties liktens mācību. Kurš gan grib pastāvīgi atcerēties savas neveiksmes, skatoties uz kleitu, jaciņu vai šallīti?

Neatbilstoša izmēra apavi
Ķīnieši tic, ka veselība sākas ar kājām, precīzāk, pēdām. Tāpēc saglabāt jaunību un veselību varēsiet tikai atbilstoša izmēra, sev pirktos apavos. Izmērs, dziļums, krāsa, lieste – te vss ir svarīgs. Pirms meties pirkt iepatikušos modeli bez piemērīšanas padomā, cik neveikli izskatīsies neērtos apavos ar neapmierinātu vai sāpēs saviebtu seju.

Krāsu gamma
Ja tava garderobe ir pārsvarā ahromatiska (melns, pelēks, balts), to vērts “atšķaidīt” ar citām krāsām. Katrai krāsai ir savas funkcijas, kas palīdz cilvēkam noteiktos dzīves posmos. Nebaidies mainīties, izrauties no ikdienības un dāvāt pasaulei savu skaistumu un spilgtas krāsas. Slīgstot pelēcībā, tu padari sevi bezpersonisku un it kā sevi izdzēs, pārvēršoties par “neredzamo cilvēku”.

loading...