Kā iegūt ideālu pēcpusi? Labākie vingrinājumi ikvienai dibena formai

11-09-2020

dibeni

Pastāv četri sieviešu pēcpuses veidi, un katram no tiem arī atbilstoši vingrinājumi. Jebkuru sēžamvietu var uztrenēt tā, lai tā kļūtu ideāla. Galvenais – izvēlēties pareizos vingrojumus!

Pirmais pēcpuses veids – “kvadrāts”
kvadrats

Šāds pēcpuses veids parasti to īpašniecēm sagādā ne mazums pārdzīvojumu, lai gan mediķi uzskata, ka tieši šāda sēžamvietas uzbūve liecina, ka tev ir apskaužama veselība, paaugstināta noturība pret stresu un stipra imunitāte. Vēlies, lai tava pēcpuse iegūtu apaļākas formas?

Lūk, kādi vingrinājumi tev jāveic katru dienu:

Guļot uz sāniem, nostiepies kā stīga (nenovieto kājas uz priekšu aiz rumpja līnijas) un cel augšējo kāju līdz vertikālam stāvoklim. Ar katru kāju izpildi vingrinājumu 10 reizes.

Pēdas novieto platāk par pleciem, rokās paņem 1-2 kilogramus smagas hanteles. Veic noliekšanos pa kreisi un pa labi, paceļot pretējo roku uz augšu.

aplis
Otrais pēcpuses veids – “Aplis”

Laimīgā! No dabas tev dots harmoniski veidots ķermenis, tieši šādu pāreju no vidukļa uz gurniem vīrieši uzskata par visseksuālāko. Turklāt sievietes ar šādu iegurņa uzbūvi visvieglāk pārcieš dzemdības. Lai saglabātu skaistumu uz ilgu laiku, turi sēžas muskuļus tonusā!

Lūk, kādi vingrinājumi tev jāveic katru dienu:

“Tiltiņš” – veic šo no bērnības pazīstamo vingrinājumu piecas reizes no rīta un vakarā, paliekot augšējā stāvoklī vismaz minūti.

“Bulgāru split piesēdiens” – paņem rokās hanteles, atliec vienu kāju atpakaļ un pieskaries ar purngalu pie soliņa vai cita balsta, lai celis būtu gandrīz iztaisnots. Pārnes svaru uz priekšējo kāju un veic pietupienus, saglabājot taisnu muguru. Ar katru kāju izpildi 15 pietupienus.

sirsnina
Trešais pēcpuses veids – “sirsniņa”

Ļoti seksīga pēcpuses forma, kas no “apļa” atšķiras ar vienmērīgāku pāreju no vidukļa uz dibenu. Nepatīkamā ziņa – ir vislielākā varbūtība, ka tieši šādas uzbūves sēžas muskuļi ar vecumu zaudēs tonusu un sāks nokarāties.

Lūk, kādi vingrinājumi tev jāveic katru dienu:

Dziļie pietupieni: nostājies ar sānu pret spoguli, lai tu varētu kontrolēt savu stāvokli un pietupies tā, it kā censtos apsēsties uz krēsla, kas stāv aiz muguras. Svarīgi – ceļgaliem nevajadzētu virzīties uz priekšu, apakšstilbiem jābūt stingri vertikālā stāvoklī. Un nesaliec muguru, turi to taisnu. Veic 20 pietupienus.

Pustiltiņš: nogulies uz grīdas, kājas ceļgalos saliec, rokas gar sāniem. Cel maksimāli augstu iegurni, neatraujot plecus no grīdas. Atkārto 25 reizes.

v-veida
Ceturtais pēcpuses veids – “V-forma” 

Neliels muskuļu masas deficīts noved pie tā, ka apakšējai sēžas daļai pietrūkst apjoma. Uzaudzēt to nav grūti!

Lūk, kādi vingrinājumi tev jāveic katru dienu:

Lēnais pietupiens: nostājies ar sānu pret spoguli, lai tu varētu kontrolēt savu stāvokli un pietupies tā, it kā mēģinātu apsēsties uz krēsla, kas tev ir aiz muguras. Taču! Atšķirībā no standarta dziļā pietupiena novieto pēdas platāk par pleciem, kusties maksimāli lēni un obligāti uz 10 sekundēm noturies zemākajā punktā.

Izklupieni: sper platu soli, nolaid iegurni maksimāli zemu, lēni iztaisnojies, sper nākamo plato soli, nolaid iegurni iespējami zemu. Vari izpildīt šo vingrinājumu arī ar hantelēm, galvenais ne mazāk kā 15 minūtes no vietas.

Avots: “misstits.ru”