TESTS. Izvēlies dzimšanas dienas dāvanu un uzzini, kas tevi gaida tuvākajā nākotnē!

07-12-2017

davanas


Šis tests ir vairāk izklaidējošs, tomēr ļoti jauks, un, kas interesanti, trāpījums mēdz būt precīzs. Pat grūti pateikt, kur slēpjas šī maģija!

Dzimšanas dienā mēs visi iedomājamies vēlēšanās un liekam lielas cerības uz nākotni. Kāds nākamais gads pēc dzimšanas dienas būs tev? Veiksmīgs? Dāsns? Mierīgs? Izraugies dāvanu un uzzini, ko tas sola!

Svarīgi par atbildi ilgi neaizdomāties, bet izvēlēties tieši to kārbiņu, kas pirmā piesaista uzmanību!

#1. Veiksmīgs gads. Jaunajā gadā tu spēsi īstenot savus plānus. Sapņo sākt savu biznesu? Iemācīties kādu svešvalodu vai iegūt vēl vienu izglītību? Droši uz priekšu! 2017. gadā tev veiksies visā, kas attiecas uz pašattīstību un iniciatīvu. Sastādi precīzu plānu un seko tā izpildei. Nebaidies izvirzīt sev augstus mērķus. Tev noteikti viss izdosies!

#2. Gads tev būs brīnumains. Veiksme būs gandrīz tuvu neiespējamībai. Kaut kādā mistiskā veidā tavas pārdrošākās vēlmes īstenosies dzīvē. Šis būs pārsteidzošu sakritību un brīnumainu satikšanos gads.

Tāpēc vēlies daudz, un esi drosmīgs savos sapņos! Galvenais, atceries, ka ne visas vēlmes piepildās mums par labu, tāpēc tikai tīra sirds un labi nodomi pasargās tevi no problēmām.

#3. Ģimenes un mājīguma gads. Šajā gadā tev gribēsies īstu mājas omulību un ģimenes siltumu.

Vairāk laika pavadīsi ar tuviniekiem, un, iespējams, sāksi remontēt mājokli. Tevī atmodīsies īsta saimniece un meistare visās mājas lietās. Tuvinieki var pat brīnīties par tādām pārmaiņām, bet viņi noteikti novērtēs tavas pūles. Tomēr pacenties atvēlēt laiku arī draugiem un hobijiem.

Tu taču nevēlēsies no mājas pavarda sargātājas pārvērsties par mājās tupētāju?

#4. Gads avantūras zīmē. 2017. gads tev dāvās neaizmirstamus piedzīvojumus un avantūras. Tevi gaida jaunas iepazīšanās, ceļojumi un vesela jūra negaidītu piedzīvojumu dzīvē. Šogad tavas labākās mājas būs ceļš. Droši kravā čemodānus un dodies spilgtu iespaidu meklējumos. Šis būs atklājumu pilns gads, tāpēc nebaidies riskēt un pamēģināt kaut ko jaunu.

#5. Jautrības gads. Lai cik nopietns būt tu necenstos izskatīties, tevī dzīvo mazs bērns, kas pastāvīgi meklē prieku, svētkus un spilgtus iespaidus. Šajā gadā tevi gaida daudz ballīšu, dziesmu un deju – svētku, kuriem iemesls noteikti atradīsies. Neierobežo sevi – tava pozitīvā attieksme un neizsmeļamā enerģija noteikti piesaistīs tavā dzīvē labus un atsaucīgus cilvēkus, kas dāvās vēl vairāk smieklu un smaidu.

#6. Tev šis gads būs mierīgs un līdzsvarots. Tu daudz strādāji iepriekšējos gados, un veiksme tev beidzot ir uzsmaidījusi. Šajā gadā tu plūksi savu pūliņu augļus. Tu esi ilgi strādājis, lai iegūtu šādu autoritāti. Tagad pienācis laiks, lai šī autoritāte sāktu strādāt tavā labā. Tu baudīsi kolēģu, priekšniecības un paziņu cieņu. Iespējams, tevi gaida karjeras izaugsme vai algas pielikums. Galvenais – negulēt uz lauriem pārāk ilgi un attaisnot uz sevi liktās cerības.

#7. Pārsteigumu gads. 2017. gadā vari atklāt priekš sevis kaut ko jaunu. Pēti savu jutīgumu, izmēģini jaunus ēdienus, ceļo, ej uz masāžas kursiem vai pieraksties uz zīmēšanas nodarbībām. Ir liela iespēja, ka šajā gadā tev atvērsies “otrā elpa” dzīvē, tu atradīsi savu aicinājumu vai jaunu aizraušanos.

#8. Tev priekšā romantikas pilns gads. Tev 2017. gadā būs “vīna un rožu dienas”, jaunas tikšanās un negaidītas atzīšanās. Šajā gadā tu varēsi satikt savu otro pusīti, bet, ja jau esi kopā ar savu īsto cilvēku, tevi var gaidīt pārsteiguma pilns (vai ļoti gaidīts) rokas un sirds piedāvājums!

#9. Gads tev būs dāsns. Tev patīk būt skaistu lietu ielenkumā un starp ietekmīgiem cilvēkiem. Šajā gadā tevi gaida daudz uzmanības no pretējā dzimuma puses, patīkami pārsteigumi un avantūras. Finansiālais stāvoklis var ievērojami uzlaboties un nostiprināties, ja vien tu rīkosies gudri un nepalaidīsi visu naudu vējā.

Atceries, ka jaunais gads tikai veicina vēlmju piepildīšanos un dāvā iespējas tās īstenot. Bet to izmantošana atkarīga tikai no tevis paša!

loading...