Humora izjūtas horoskops. Kurām zodiaka zīmēm tā ir vislabākā?

23-04-2018

suns_smiekli


Runā, ka smiekli ir labākās zāles, un smieklīgas situācijas gadās katru dienu. Bet ne katram padodas joki un citu smīdināšana. Laba humora izjūta ir izredzēto talants!

Izrādās, ar humora izjūtu mūs var apveltīt arī dzimšanas datums jeb zodiaka zīme. Tālāk uzzini, kuras zodiaka zīmes ir labākie izklaidētāji. Un atceries, ka prasme smieties ir lielisks talants, kuru nedrīkst ignorēt.

Jaunava
Jaunavas zīmē dzimušajiem planētas dāvājušas lielisku humora izjūtu. Jaunava spēj pasmieties pat grūtā brīdī, kad visi apkārtējie izjūt spriedzi. Citi Jaunavas jokus var uztvert kā vieglprātību un pārāk nenopietnu attieksmi pret visu. Bet Jaunava nepadodas un turpina smieties, kas to padara par jebkuras sabiedrības dvēseli.

Protams, tie, kuri nesaprot Jaunavas humora izjūtu, uzskata to par līdzekli noslēpt emocijas. Bet patiesība ir tā, ka Jaunava reizēm patiešām spēj skatīties uz dzīvi caur rozā brillēm.

Jaunavas smiekli var kļūt par orientieri: tur, kur ir Jaunava, cilvēki vienmēr smaida.Zivis
Zivis ir slavenas ar savu humora izjūtu – to varētu saukt par viņu zīmolu. Zivis vienmēr vismaz maigi smaida, jo cenšas nepadarīt problēmas lielākas, ja par tām iespējams pasmieties. Zivīm jābūt piesardzīgām, jo robeža starp patīkamu ironiju un aizvainojošu sarkasmu ir visai trausla. Bet radinieki un draugi zina, ka Zivis vienkārši cenšas citus izklaidēt. Reizēm viņas sāk pārāk daudz smieties pašas par sevi, un tas citiem šķiet īpaši jautri.

Vari uzskatīt sevi par veiksminieku, ja Zivis uzskata tevi par pietiekami tuvu cilvēku, lai dalītos savos ironiskajos novērojumos par pasauli un tajā notiekošo.

Auns
Arī Auns ir viens no tiem cilvēkiem, kas prot smīdināt citus un raisīt pozitīvas emocijas. Kā likums, Auns vienmēr ir gatavs nepatīkamām situācijām. Tāpēc viņš ir attīstījis spēju jokot, kad jūt, ka spriedze kļūst pārāk liela.

Negaidi, ka Auns tev stāstīs saldus jociņus. Viņa humora izjūtu var dēvēt par unikālu, melnu, neaizmirstamu. Patiesībā noslēpums ir tas, ka Auns runā par reālām situācijām ar šķipsniņu sarkasma.
Un, tā kā runa ir par realitāti, reizēm viņu joki var būt grūti paciešami.

Vienu gan var teikt droši – Auni vienmēr liek citiem smaidīt, un šī prasme patiesi ir nenovērtējams dārgums.

loading...