Tamāras Globas horoskops Jaunajam gadam visām zodiaka zīmēm

04-01-2018

globas_horoskops

Pavērt skatu uz nākotni, lai uzzinātu, kas gaida katru zodiaka zīmi jaunajā, 2018. gadā, palīdzēs pazīstamās astroloģes Tamāras Globas sastādītais horoskops.

Gada simbols pēc Austrumu horoskopa būs Dzeltenais Zemes Suns. Tas būs īpaši labvēlīgs Mežāžiem, Skorpioniem un Ūdensvīriem, lai gan gada sākums būs sarežģīts.

2017. gada beigās Lauvas un Dvīņi saņems zīmes, kas ļaus noprast, kādā virzienā doties tālāk. Auni baudīs laimi ģimenē, bet Jaunavas un Vēži gan riskē krist radinieku nežēlastībā. Toties Lauvas un Dvīņus gaida jauni sasniegumi.

2018. gada horoskops AUNAM
Suņa gads būs veiksmīgs tiem Auniem, kuri cenšas kaut ko uzsākt, iestāties augstskolā vai atrast jaunu darbu. Pārmaiņas noteikti īstenosies.

2018. gadā Auni kļūs savaldīgāki, pārstās mesties avantūrās, svaidīties ar naudu un veltīt spēkus apšaubāmiem projektiem. Gada simbola ietekmē viņi novirzīs savu versmaino enerģiju pareizās sliedēs. Ceļojumi, braucieni nesīs prieku un paplašinās skatījumu uz pasauli.

2018. gada horoskops VĒRSIM
Vēršiem 2018. gads kļūs par apvienošanās gadu ģimenes zīmē, un tam palīdzēs Dzeltenas Suns. Neaizmirsti par tuviniekiem, nekļūsti nevērīgs pret viņu vajadzībām!

Paskatoties uz tuviniekiem vērīgāk, sapratīsi, kāpēc Tamāra Globa iesaka pavadīt brīvdienas un vakarus kopā ar ģimeni. Viņi jau veselu gadu pacietīgi gaidījuši, kamēr tu cīnījies par panākumiem dažādās jomās.

Vēl zvaigznes vēsta, ka jau gada sākumā Vērši saņems pievilcīgu piedāvājumu no priekšniecības vai paaugstinājumu karjerā. Neatsakies, veiksme jau stāv uz sliekšņa.

2018. gada horoskops DVĪŅIEM
Jautrie un bezrūpīgie Dvīņi Dzeltenā Suņa ietekmē aizdomāsies, vai visi iepriekšējā perioda mērķi bija ieguldītās uzmanības un nervu vērti. Azartisko 2017. gadu nomaina gudrais un mērķtiecīgais 2018. gads, tāpēc Dvīņiem sāksies vērtību pārvērtēšanas laiks.

Suņa gads Dvīņiem būs ļoti veiksmīgs. Novērtē iespējas, nodarbojies ar pašizglītošanos un sevis attīstīšanu. Tev ir iespēja izmainīt likteni, sākt nodarboties ar jaunām lietām, kas nesīs peļņu, vari arī mainīt profesiju.

2018. gada horoskops VĒZIM
Vēža zīmē dzimušo dzīve nekad nav bijusi viegla. Iespējams, tāpēc Vēži ir tik noslēgti pēc rakstura. Bet viņi ir arī labākie un uzticamākie draugi, kuri pacietīgi rūpējas par radiniekiem un mīl ģimeni.

2018. gads Vēzim būs sarežģīts. Var nākties pārbraukt uz citu pilsētu vai pat valsti. Cits spēcīgs trieciens var izrādīties darba zaudējums, neveiksmes karjerā vai mācībās. Bet par sevi pārliecinātie Vēži kopā ar labvēlīgi noskaņoto Dzelteno Suni pārvarēs visus pārbaudījumus un atradīs izeju no jebkuras situācijas.

2018. gada horoskops LAUVAM
Lauvas raduši vienmēr būt uzmanības centrā un visus apburt ar savām prasmēm un skaistumu. 2018. gadā šajā zīmē dzimušie kļūs vēl pievilcīgāki! Bet pārmērīga pašapziņa var izspēlēt ļaunu joku.

Gada sākumā viņi riskē ciest zaudējumus neveiksmīgā un nevajadzīgā darījumā. Neskatoties uz to, ka Suņa gads viņus padarīs vēl pievilcīgākus ārēji, Lauvas tiks arī pie vēl stiprākiem zobiem, vērīgākām acīm un ciešāku sakodienu.

Tomēr astroloģe iesaka apvaldīt emocijas un visus lēmumus kārtīgi pārdomāt.

2018. gada horoskops JAUNAVAI
Jaunavas ir pazīstamas ar savu darbaholismu, bet pēdējie trīs gadi tām bijuši samērā sarežģīti. Nācies cīnīties, aizstāvēt savu viedokli, ķepuroties pa karjeras kāpnēm, veltīt uzmanību tuviniekiem.

Suns ienesīs Jaunavas dzīvē prieku, un šajā zīmē dzimušie beidzot sajutīs, ka uz to audzētajiem kokiem aizmetas augļi.

Suns apveltīs Jaunavu ar karjeras un finanšu labumiem, liktenīgām pārmaiņām un noteikti – ar mīlestību.

Negaidi, ka gads būs vienkāršs, bet toties auglīgs un ļaus justies laimīgākam.

2018. gada horoskops SVARIEM
Svari vienmēr par visu šaubās, un 2018. gadā viņiem klāsies vēl grūtāk. Šie jaukie cilvēki, kuriem netīk konflikti, parasti nenostājas neviena pusē. Bet Suņa gadā nāksies pieņemt lēmumus, lai atrisinātu tuvinieku lēmumus.

Neuztraucies, jo Dzeltenais Suns būs tavā pusē, tomēr seko līdzi, lai spriedumi un attiecību noskaidrošana nepārvērstos par tukšu riešanu un košanos.

Jau gada sākumā Svari vēl vairāk nekā parasti apšaubīs savus lēmumus. Uzticami draugi palīdzēs justies mierīgāk un par sevi pārliecinātāk.

2018. gada horoskops SKORPIONAM
Bieži šķiet, ka Skorpioni ir auksti un bezjūtīgi cilvēki. Patiesībā šajā zīmē dzimušajiem ir maigs un kaislīgs raksturs. Viņiem piemīt arī piesaistoša enerģētika. Suņa gads palīdzēs izrādīt jūtas, tāpēc Skorpions var rēķināties ar jaunu attiecību piedāvājumu, pielūdzējiem vai pat iestūrēšanu laulības ostā.

Vēl kāda raksturīga Skorpionu iezīme – neatlaidība un spēja iet uz savu mērķi par spīti jebkādiem šķēršļiem. Un tas patiešām palīdzēs iekarot jaunas virsotnes, gūt uzvaras un kļūt veiksmīgākam. Bet Dzeltenais Suns Skorpiona labākās
īpašības vēl pastiprinās.

2018. gada horoskops STRĒLNIEKAM
Gaiļa gads bija veiksmīgs, jautrs un dāvāja Strēlniekam daudz laimīgu mirkļu. Turklāt šajā zīmē dzimušie beidzot tikuši skaidrībā par prioritātēm, un tāpēc viss dzīvē iegriezies pareizajās sliedēs.

Dzeltenā Suņa gadā optimisma kļūs vēl vairāk. Iepriecinās ceļojumi, jauni iespaidi un iepazīšanās. Arī pats
Strēlnieks apburs un ietekmēs citus, dalīsies zināšanās un talantos, un citi tāpēc sāks viņu vērtēt vēl augstāk.

Suņa gadā Strēlnieks var droši ķerties pie trakājajiem projektiem – Tamāra Globa paredz, ka tie īstenosies labākajā veidā, kāds vien iespējams.

2018. gada horoskops MEŽĀZIM
2017. gads Mežāzim bija visai nestabils laiks. Augsti kāpumi un tādi pat kritumi, zaudēts ieguldītais darbs un sasniegtais rezultāts.

Lai gan Mežāži reizēm ietiepībā var pārspēt pat Aunus, Gaiļa gadā daudziem no viņiem varēja rasties iespaids, ka veiksme tos atstājusi un nekad vairs neatgriezīsies.

Tomēr Suns ienesīs Mežāža dzīvē daudz pozitīvu lietu, parādīsies stabilitāte un dvēseles miers.

Mežāzis vairs nemocīsies šaubās, bet ies uz priekšu ar sev raksturīgo neatlaidību. Un tiks par to atalgots. Tiesa, lai tas notiktu, pareizi jāizmanto visa uzkrātā pieredze – gan pozitīvā, gan negatīvā.

2018. gada horoskops ŪDENSVĪRAM
Ūdensvīram Dzeltenā Suņa gads sāksies ļoti veiksmīgi. Viss notiks it kā pats no sevis, pietiks laika un spēku gan ģimenei, gan darbam. Tomēr mieram pienāks beigas jau gada vidū. Tobrīd Ūdensvīrs izvirzīs nopietnu mērķi vai gribēs izdarīt ilgi kārotu pirkumu – iegādāties, piemēram, mašīnu vai māju.

Iegrimis līdz ausīm darbos, Ūdensvīrs riskē sabojāt attiecības ar draugiem vai ģimeni.

Gada otrā puse būs īsts lūzuma periods, kad nāksies pieņemt svarīgus lēmumus. Atceries, ka Suns ir tavā pusē, bet
neizdari pārsteidzīgus soļus.

2018. gada horoskops ZIVĪM
Zivīm gads būs veiksmīgs finansiālajā ziņā. Maigās un labsirdīgās Zivis nežēlo naudu radinieku, sev tuvu cilvēku un bērnu vajadzībām. Bet Suņa gadā kaut kas tām pačukstēs, ka nepieciešams izvēlēties savu, neatkarīgu ceļu un doties izraudzītajā virzienā.

Nebaidies, 2018. gadā ķeries pie jebkuras lietas, pat vairākiem projektiem vienlaikus. Nevajadzīgais pats atsijāsies, bet izraudzītais virziens izrādīsies izšķirošais. Konfliktus var radīt atšķirīgi uzskati ar ģimenes locekļiem.

loading...

1 Comment

  1. Liene 07.12.2017 at 03:27 - Atbildēt

    Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri – krāšņu sievieti, tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Starp citu – kāds noskaņojums gada tumšākajās dienās? Algas diena vēl priekšā? Gada beigu prēmija gaidāma? Neiesaku līst visādos ātrajos kredītos. Vēl jo vairāk, ka ir risinājums, kuru nesen atklāju – piedalīties loterijās, izmantojot sindikāta priekšrocības – sākot ar biļetes cenu ar īpašām atlaidēm, beidzot ar laimesta iespējas palielināšanu. Tie, kas grib neko nedarot internetā pelnīt miljonu mēneša laikā – tiem gan būs jāmeklē citur. Bet 200-300, pat 500 eiro mēnesī ir visai reāls papildinājums ģimenes budžetam. Ienāc un pārliecinies – aizpildi savu īpašo kombināciju jau šodien un piedzīvo realitātē to, par ko šobrīd tikai sapņo! https://goo.gl/7XWSD3