Gada nogales horoskops. Kas šogad vēl jāpaveic katrai zodiaka zīmei?

24-09-2018
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Visas dzīves mācības ir svarīgas, bet dažas – nozīmīgākas nekā citas. Uzzini, kas katrai horoskopa zīmei jāpaveic līdz 2018. gada beigām!

Auns
Šajā gadā sapratīsi, ka dzīve reizēm nav iekārtota tā, kā tev gribētos. Gadās nejaušības un negaidīti pagriezieni, un, lai gan nevari tos mainīt, vari tiem nepievērst lielu uzmanību. Tas arī jāiemācās!

Vērsis
Šogad vēl daudz uzzināsi, bet pati galvenā mācība būs pacietība. Tu vairs nedrīksti padoties. Jo pacietīgāks būsi, jo labāk viss izdosies.

Dvīņi
Šogad tevi vēl gaida lielas pārmaiņas. Tava dzīve iegūs jaunu virzienu, un tev tas nemaz tik ļoti nepatiks. Tev jāsaprot, ka ne katrs cilvēks ir pelnījis tavu laiku. Daži cilvēki ir toksiski, un to aiziešana no tavas dzīves sniegs tikai labumu.

Vēzis
Tev jātiek ārā no komforta zonas un jāiemācās un jāiemācās vienkārši būt pašam sev. Iemācies izpausties, un viss būs labi – astrologi to apsola!

Lauva
Atlikušajos 2018. gada mēnešos jutīsies visai nomākts. Iemesls – beidzot sapratīsi, cik nomācoša reizēm ir atrašanās uzmanības centrā. Tu ievērosi, cik tavā apkārtnē ir daudz nepatiesu cilvēku, un tas tevi sāks patiesi satraukt.

Jaunava
Tu tuvojies savas dzīves galvenajām krustcelēm. Tu esi nedaudz iestrēdzis un nezini, kurp doties tālāk. Tev jāpārvar šis nomāktais garastāvoklis un jāpieņem priekš sevis labākais lēmums. Tev jāiemācās pārvarēt tādus šķēršļus reizi par visām reizēm.

Svari
Šogad tu apgūsi grūto mīlestības mācību. Tā var būt gan romantiska mīlestība, gan vispārcilvēciska mīlestība. Tu vienmēr velti pārāk daudz uzmanības nepareizajiem cilvēkiem. Tev beidzot jāsaprot, ka arī tavas vajadzības ir svarīgas.

Skorpions
Šogad tu vēl iemācīsies sarunāties pats ar sevi. Tu vairs neļausi savām emocijām sevi kontrolēt.

Strēlnieks
Tu līdz šī gada beigām iemācīsies atslābināties. Brīžos, kad esi pārāk aktīvs, tu noturi savā dzīvē daudz cilvēku un lietu. Tavā dzīvē ir daudz kustības, tev ir par daudz bagāžas. To pienācis laiks mainīt.

Mežāzis
Līdz gada beigām tu daudz ko sapratīsi. Tu aptversi, kas tu esi un ko vēlies sasniegt, bet vispirms tu nedrīksti ļaut cilvēkiem sevi aizkavēt.

Protams, tev ir tuvi draugi un ģimene, bet viņi nedrīkst tevi kontrolēt. Tava dzīve ir TAVA DZĪVE, tu esi vienīgais par to atbildīgais cilvēks.

Ūdensvīrs
Līdz gada beigām tu mācīsies dzīvot laimīgi – ar kļūdu un mēģinājumu palīdzību. Un gada beigās tu jau redzēsi jēgu itin visam savā dzīvē.

Zivis
Šī gada laikā tev jāpārvar savas bailes. Atkāpsies viss, kas traucēja sekot sapnim. Tas izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, bet gada nogale tev būs brīnišķīgs laiks.

Avots: “Esotericblog”

loading...

1 Comment

  1. Lelde 25.09.2018 at 07:42 - Atbildēt

    Vasaru nomainījis rudens. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2018. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi! Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās nedēļas nogales. Reģistrējies rītdienas izlozei pie licensēta brokera https://goo.gl/X17csF , un, izmantojot Pilnā Mēness jaudīgo enerģiju, sāc jaunu dzīvi, kas pārspēj tavus vispārdrošākos sapņus!