Frizūra var pieskaitīt vai atņemt desmit gadus. Desmit slavenību piemēri

24-01-2018


2

EIMIJA ADAMSA

older-amy-adams-hair

Vecāka: Adamsas tēlojums kinolomās ir nevainojams. To pašu nevarētu sacīt par itin kā piebāzto, pārlakoto šinjonu.

Jaunāka: Pāršķirts celiņš, mīksti sapītas bizes veido meitenīgu tēlu. Tikai jāatceras: augstā mezglā ievītas bizes izskatās smalki, bet vienkārši uz sāniem nokārušās biželes tomēr der tikai smilšu kastes vecumam.

younger-amy-adams-hair

BEJONSĒ

Vecāka: Klasiska skaistumkonkursu frizūra, un tā vairs nav modē. Ja nu vien negribi piedalīties vecmāmiņu skaistumkonkursā!


Jaunāka: Lai tiktu pie tādām pašām brīvām, bezrūpīgām un jauneklīgām lokām kā Bejonsē šajā attēlā, matos ieziež vieglas noturības putas aptuveni mandarīna lielumā, sākot ar saknēm un beidzot ar galiņiem. Ļauj matiem izžūt bez fēna, pēc tam dažāda lieluma šķipsnas — lai kopiespaids nebūtu pārāk kārtīgs — ieveido ar vidēja lieluma lokšķērēm katru piecas sekundes. Nobeigumā izlaiž caur matiem pirkstus dabīgākam rezultātam.

KEITA MOSA

older-kate-moss-hair

Vecāka: Ja šīs nokarenās lokas var laupīt dzīvīgumu pat pārdabiski stilīgajai Mosai, var tikai iedomāties, ko tās nodarītu parastai mirstīgajai.

Jaunāka: Mosa — un praktiski jebkura sieviete —izskatās stilīgāka un jaunāka ar mazliet sajauktiem matiem. Vari ņemt paraugu no supermodeles un apvienot it kā vēja sajauktus matus, dūmakainas acu ēnas un stilīgu tērpu, lai sasniegtu roķīgu iespaidu, nevis izskatītos kā tikko izkāpusi no gultas.

ELIZABETE BENKSA

Vecāka: Cietās lokas un pieplacinātā pieres daļa liek Benksas matiem izskatīties tik stīvi kā skulptūrai muzejā.


Jaunāka: Vidū pāršķirtie mati un uzbužinātie viļņi ir jauneklīgi un rada lieliski atbilstošu tekstūru viņas matiem, kas sniedzas līdz pleciem.

DRŪ BERIMORA


Vecāka: Nesaprotiet nepareizi, tumši brūni mati var izskatīties bagātīgi, dzīvīgi un skaisti. Bet tikai viena toņa izmantošana reizēm rada plakanu un parūkai līdzīgu iespaidu.


Jaunāka: Gaišākas un tumšākas krēmīgi blondu toņu nokrāsas piešķir Berimoras matiem apjomu un liek ādai mirdzēt.

MENA SUVARI


Vecāka: Cāļu blonda krāsa diez vai piestāvēs kādai sievietei, un to dēļ gan Suvari mati, gan seja izskatās nedaudz apvītuši.

Jaunāka: Pelēcīgāks blondā tonis ar smalku tonējumu pie saknēm ļauj Menai izskatīties tik jaunai, cik viņa arī ir.

DŽULIANA HJŪ


Vecāka: Hjū pārāk perfektais griezums un sakārtotie matu gali liek domāt par mazpilsētas televīzijas ziņu vadītāju.


Jaunāka: Frizūra, kurā mati izskatās mazliet nekārtīgi un kā izbalējuši saulē, rada sportisku un stilīgu iespaidu. Tā šovasar varētu gribēt izskatīties jebkura dāma!

DŽENIFERA LORENSA


Vecāka: Vārdi “vecs” un “zēngalviņa” parasti nav savienojami, bet šajā gadījumā Lorensas ataugušie, īsie mati rada tieši šādu iespaidu.


Jaunāka: Kādu gan atšķirību var radīt friziera šķēres! Lai zēngalviņa labi izskatītos, tā regulāri jānoīsina vai mati jāatsukā atpakaļ, ja vēlies tos ataudzēt.

SKĀRLETA JOHANSONE


Vecāka: Ar pacelto matu vilni no matu saknēm līdz galvvidum Skārleta šoreiz līdzinās aizgājušo laiku Holivudas dīvām. Iespaids ir sasniegts, bet diemžēl tas šobrīd galīgi nav aktuāls!


Jaunāka: Protams, viņas dabīgā matu krāsa ir gaišāka, bet Johansones vaļīgā, nedaudz noapaļotā frizūra izskatīsies labi jebkurā tonī. Kad mati pacelti, ar rokām tos nedaudz izjauc no aizmugurējās daļas un priekšu, lai atbrīvotu dažas cirtas.

KEITA BLĀNŠETA


Vecāka: Ar asimetrisko matu sakārtoju Blānšetas stils liek domāt par sievasmātes imidžu.

Jaunāka: Frizūra ir praktiski tā pati, bet nav vairs stīvā perfektuma. Un rezultāts daudz labāks!

loading...