Dzīvnieki, kas piesaista veiksmi tavam mājoklim

25-11-2017

dzivnieki

Katrs dzīvnieks izstaro savu enerģiju, kas var radīt gan pozitīvu, gan negatīvu ietekmi uz cilvēku. Bet kuri dzīvnieki piesaista veiksmi mājoklim?

Kaķi mājās
Kaķis mājoklī ir mājas pavarda sargātājs. Šis mājas mīlulis var atbrīvot no sāpēm, nervu sasprindzinājuma, pasargāt no ļaunas acs, lāsta un nepatikšanām. Kaķi barojas no negatīvās enerģijas, tāpēc tur, kur mīt šis pūkains zvēriņš, jebkura negatīvā enerģija izzudīs.

Neraugoties uz to, ka kaķi labvēlīgi ietekmē mājas atmosfēru, tie var arī piesaistīt nepatikšanas. Šie dzīvnieki spēj cilvēkam nodarīt cilvēkam lielu kaitējumu gadījumā, ja saimnieks pret viņiem slikti izturas.

Ieviest kaķi iesakāms tiem cilvēkiem, kuri mājās sajūt diskomfortu un spriedzi. Mājās noteikti ir jābūt vienam kaķim. Ja kaķi ir divi vai vairāki, viņi nevarēs piesaistīt mājoklim veiksmi un pasargāt saimnieku no nedienām, jo šajā gadījumā būs aizņemti cits ar citu.

Suņi mājās
Ar suņiem mājās jābūt uzmanīgiem. Saskaņā ar fenšui šie dzīvnieki spēj nodot cilvēkam savas domas, kas var novest pie bēdīgām sekām. Sunim nedrīkst darīt pāri, jo tas var netīši nolādēt saimnieku sevī uzkrātās negatīvās enerģētikas dēļ.

Suns stabilitāti un labklājību var atnest tikai tad, ja jutīs savu saimnieku mīlestību. Savukārt – ja suns bieži dara nejaucības, tā ir skaidra pazīme, ka neko labu viņš mājoklim nesniegs – no viņa jūs saņemsiet tikai negatīvismu.

Akvārijs ar zivtiņām

Saskaņā ar fenšui akvārijs ar zivtiņām piesaistīs mājoklim naudu un mieru. Taču turēt šos mājdzīvnieku nepieciešams saskaņā ar fenšui zonām, citādi zivtiņu enerģētika var nodarīt kaitējumu.

Kādus dzīvniekus nevajadzētu turēt mājoklī
Nav ieteicams turēt mājās putnus un grauzējus. Papagaiļi, kanārijputniņi un citi putni piesaista miteklim tenkas, intrigas un nevajadzīgu informāciju. Bet grauzēji (žurkas, kāmji, peles, jūras cūciņas un citi) padara lēnāku sava saimnieka personības attīstību un pievelk nelaimes finanšu lietās.

Mājdzīvniekam, pirmkārt, ir jābūt mīlētam. Tikai šajā gadījumā viņš uzticīgi kalpos savam saimniekam un piesaistīs naudu, veiksmi un mīlestību.

Avots: “mirror-venus.ru”

loading...