Dziednieks Māris Ābele: Varu palīdzēt pat no attāluma, bet dziedina cilvēks sevi pats!

27-10-2017
Foto - no privātā arhīva

Foto – no privātā arhīva

Neizdalu pacientos konkrētas vainas, ārstēju visu kopā, veselumā, uzsver Māris Ābele, dziednieks ar 13 gadu praktisko pieredzi, kurš savas “enerģētiskās formas” uzturēšanai velta visu savu brīvo laiku. Dziednieks nav pārāk augstās domās par pieejamo ezotērisko literatūru un uzskata, ka dziedināt katrs var iemācīties tikai pats, darot, turklāt – bez mokām un piespiešanās rezultāta nav.

Sapratis, ka spēj darboties ar enerģijām, Māris pats sācis veidot savu treniņprogrammu. “Lasīju grāmatas, pētīju reliģijas, taisīju it kā meditācijas, mantras dziedāju un ko tik visu vēl ne… Tagad šķiet smieklīgi, bet laikam bez tā arī nevarēja.

Visu esmu sasniedzis treniņu rezultātā. Ar jogu – nevis ar rīta vingrošanu (ko es arī daru), bet ar jogu kā pašattīstību. Grāmatnīcā ņēmu tās grāmatas, kuras iekrita acīs, un pats kombinēju kopā metodes, un man vērās vaļā arvien vairāk spēju. Piemēram, es varu informāciju no cilvēka nolasīt. Neesmu ārsts, bet redzu, ka tur, tur vai tur ir problēma.”

Jautāju, kuras grāmatas Māris ieteiktu iesācējiem. Atbilde nav iedvesmojoša: “99% no tā, kas lasāms grāmatās, ir muļķības – pārraksta cits no cita. Pareizākais ceļš ir iet pie skolotāja. Tagad, kad esmu izgājis noteiktam ciklam cauri, iesaku cilvēkiem – sāciet ar viselementārāko: elpošanas vingrinājumiem, aukstu dušu. Ja cilvēks čīkst, ka aukstā dušā nevar ieiet, tad – par ko mēs vispār runājam?! Ja cilvēks meklē ērtību, tad viņš neko nevar sasniegt – nespēj sevi ne trenēt, ne attīstīt.”

Kā izpaužas darbs ar sevi?
“Piemēram – noturēt vienu domu. Sākumā es vienu domu nevarēju noturēt pat minūti. Tagad man ir izdevies jau vairākas stundas. Tas ir nenormāls treniņš. Ne jau vienmēr tas izdodas, arī vēl tagad ne. Jāieiet tādā kā starpstāvoklī, kurā smadzenes sāk strādāt drusku citādi: tu iekrīti tā kā tādā grāvī vai bedrē un paliec. Ir tādas īpatnējas sajūtas, tu ļaujies un ārā nekāp, it kā piesaisties tur. Un iekšā kļūst mierīgi.”

Mani mēģinājumi izvilkt vēl kādus norādījumus cieš neveiksmi: “Pats nozīmē pats! Es nevaru jums ieteikt, kā jums jādara. Līdz tam jānonāk pašam. Cilvēki prasa “iesaki man”, lai paši varētu neko nedarīt. Nekā nebija! Saku – cilvēk, tev pašam jādara un arī jāizdomā.”

Sarunas gaitā jautāju, kā pareizi Māri godāt – sertificēts dziednieks vai kā citādi?
“Trīs reizes esmu gājis sertificēties, bet vairs negribu. Vienā vietā mani piemānīja, sertificētājiestādes vadītājs vienu lietu apsolīja un neizdarīja. Ja vienreiz neizdara, man nav par ko ar tiem cilvēkiem runāt,” Māris ir skarbs. “Sertifikātu neatjaunoju, jo tie, kas tur sertificē, lielākoties nav spējīgi uztvert, ko es daru. Jebkura sertifikācija ir tikai naudas jautājums. Esmu šai pakāpei pāri.”

Nākamajā lapā lasi atbildi uz jautājumu, kādas vainas Māris dziedina, un skaties VIDEO!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...

4 Comments

 1. Snia 10.01.2017 at 11:26 - Atbildēt

  Iesaku noskatīties un tad IZVĒRTĒT CIK LATVIJĀ IR spēcīgi dziednieki – – https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/21.11.2016-aizliegtais-panemiens.-operacija-pazudis-draugs.id84738/

 2. Izglītojieties! 12.01.2017 at 16:49 - Atbildēt

  Daudzi pat neatšķir DZIEDNIECĪBU un EKSTRASENSORIKU. Tās protams var piemist vienam cilvēkam, bet tie ir divi dažādi jēdzieni.

 3. tel. + 371 27076525 05.06.2017 at 16:15 - Atbildēt

  Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem:
  1. Vai varat man palīdzēt?
  – to varam secināt seansa laikā un pēcseansa novērošanas perioda laikā.
  2. Cik reizes pie Jums jāgriežas, lai panāktu rezultātu?
  – parasti iesaku 3 apmeklējumus, bet tas ir ļoti individuāli.
  3. Kā var zināt, ka nevarēsiet konkrētajā gadījumā palīdzēt?
  – ja seansa laikā un pēcseansa periodā nav novērojamas izmaiņas.
  4. Vai veselība pasliktināsies, ja ieteikto 3 seansu vietā apmeklēšu tikai vienu vai divus?
  – nē, pasliktinājuma nebūs, tikai iedarbības process nebūs tik aktīvs.
  5. Kādēļ par Jums ir maz atsauksmju par veiksmīgu dziedināšanu?
  – domāju, tādēļ, ka pozitīvā informācija aktīvāk izplatās “no mutes mutē” bet interneta vidē aktīvāki ir negatīvo viedokļu paudēji.
  6. Vai Jums senčos ir bijis vēl kāds dziednieks?
  – jā.
  Citus jautājumus sūtiet man personīgi.

 4. Msrite 28.10.2017 at 19:05 - Atbildēt

  Jus pa tiesam varat palidzet